Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 294 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Γυριζοντας απο κλαμπακι στην περιοχη του αμαρουσιου οι καυλες μου με οδηγησαν λιοσιων.στον οροφο συναντησα τη γνωστη γιαννα απο τροφωνιου.το 20ρικο βγηκε αστραπιαια και περασα στο δωματιο.η κοπελα δεν αργησε να ερθει.μου ειπε λβς αυτο θα ειναι το νεο στεκι της και θα δουλευει βραδυνη βαρδια.αφου την εγλειψα λιγο η πουτσα έγινε καγκελο και ξεκινησε μια ωραια πιπα.η πιπα ηταν νορμαλ σε διαρκεια και σε ποιοτητα.πφωτη σταση στα 4 και εγω μπηκα στο μουνακι της.μετα απο μερικες ψωλιες δοκιμασα και πισω πορτα.σγην αρχη αργα και επειτα ανεβασα ρυθμο.η γιαννα εδειχνε να γουσταρει παρα το περασμενο της ωρας και με προετρεπε να τη γαμαω οσο πιο δυνατα μπορω.αφου καδφωνα με οση δυναμη ειχα το τελος δεν αργησε.με χαιρετησε και ανανεωσαμε το ραντεβου μας για αλλη φορα.η τσατσα δεν ενοχλησε.παρκιγκ με αμαξι ακριβως απεξω.συνοψιζοντας ειναι η γνωστη γιαννα με καλες υπηρεσιες τιμαει το 20 ρικο αφου δινει με προθυμια και κολαρακι.απο εμφανιση νορμάλ.παντως ειναι ανανεωμενη αφου εκανε πλαστικη στο στηθος αλλα και στο σαγονι οπως μου ειπε.καλα γαμησια νομιζω αξίζει επισκεψη

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Γιάννα
Υπηρεσίες
panagos7
Πορνοστάρ
Εγγραφή:
5 Δεκ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
53
Likes:
7.645
Πόντοι:
8.816
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 cupracing, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, @.Dod0s και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού