Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 95 10
Γενική βαθμολογία
 
3.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Ίσως να γράφω για το χειρότερο γαμήσι των τελευταίων ετών ! Έφαγα άσχημη φόλα με την απαράδεκτη Ρίτα που θα το θυμάμαι.
Ας τα πάρουμε όμως με τη σειρά. Ομολογώ πως η εμφάνισή της στο σαλόνι που μου άρεσε, καθώς είναι ψηλή και λεπτή. Όμως
τα παραέχει τα χρονάκια της κι εγώ είμαι κλασσικός ... πιπινολάτρης ! Άκουσα όμως την υπηρεσία να μιλάει για ελεύθερο
στοματικό και κωλαράκι, οπότε φαντάστηκα ότι θα πέτυχα καλή περίπτωση. Μπαίνω λοιπόν στο (περιποιημένο) δωμάτιο και
σε λίγο που ήρθε, γδύθηκε και την είδα από κοντά με χάλασαν οι λεκέδες-πανάδες στην πλάτη της και το τόσο νερουλό στήθος
της που έκανε λακούβες ! Λέω "δεν πειράζει, τουλάχιστον ας είναι καλή στο σεξ". Τρίχες. Η γιαγιά δεν έχει ιδέα από γαμήσι
και καλύτερα να πάει σπίτι της (για να μην πω που αλλού πάει Ναι!). Με ρώτησε αν θέλω προφυλακτικό και της είπα "όχι".
Η πίπα της άτεχνη, ρηχή, με δόντια, δεν μπορούσε με τίποτα να με καυλώσει, οπότε έβγαζα το πουλί μου από το στόμα της και
το έτριβα μπας και σηκωθεί. Η κωλοσυμπεριφορά της και η γκρίνια της ήταν απίστευτα ! Της ζήτησα να αλλάξουμε στάση για την
πίπα, αλλά μου αρνήθηκε. Όταν με χίλια ζόρια μισοκαύλωσα της ζήτησα να στηθεί στα 4, αλλά πάλι αρνήθηκε, ξάπλωσε ανάσκελα
και με τράβηξε με το ζόρι από πάνω της. Ήδη είχα αρχίσει να εκνευρίζομαι και σκεφτόμουν να τη στείλω στο διάολο. Έκανα όμως
μια προσπάθεια ακόμα και κάθησα γονατιστός μπροστά της και επιχείρησα να μπω στο μουνί της. Έτσι όμως μισοκαυλωμένος, δεν
γινόταν δουλειά. Για να μην πλακωθούμε εκεί μέσα και γίνει κανένα σκηνικό, της είπα να σταματήσουμε. Αυτό το δέχτηκα η
παλιοβρώμα και σηκώθηκε κι έφυγε ολοταχώς από το δωμάτιο. Τη σιχάθηκα από την αρχή μέχρι το τέλος και λυπάμαι τα θύματα
που πετάνε τα λεφτά τους με την πάρτη της. Μαύρο δαγκωτό στη γιαγιά Ρίτα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ρίτα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
16 Ιουλ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
6
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Parakmiakos

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού