Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 229 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Λοιπόν στη Τζουλιάνα αισθάνομαι ότι χρωστάω μια κριτική εδώ και πολύ καιρό μιας και πρέπει να χω βρεθεί μαζί της πάνω από 30 φορές τα τελευταία 2 χρόνια νομίζω..Πάντα ο λόγος που επισκέπτομαι μια κοπέλα ξανά και ξανά είναι προφανώς οι καλές υπηρεσίες σε συνδυασμό με μια υποκειμενική καλή εμφάνιση..Το τονίζω..υποκειμενική..Αντικειμενικά η κοπέλα δεν είναι ο μούναρος που θα δεις στο δρόμο και θα τη κοιτάξεις..Πρέπει να είναι γύρω στα 30 με το ύψος της περίπου στο 1.62 και τα κιλά της γύρω στα 65..και πρόσωπο μέτριο..Ο λόγος που αξίζει να επισκεφτεί κάποιος τη τζουλιάνα είναι οι υπηρεσίες της και ο τρόπος που τιμά το 20αρικο..Πολύ καλή στη πίπα αλλά εκεί που δίνει ρέστα είναι στο κωλογαμίσι..Στήνεται τέλεια και το τρώει όλο χωρίς παράπονο παρόλο που όταν ανεβάσεις ρυθμούς δείχνει να πονάει..Με λίγα λόγια προτείνεται ανεπιφύλακτα σε όσους θέλουν να αγοράσουν τις σωστές υπηρεσίες στη κατάλληλη τιμή..όσοι ψάχνουν για μοντέλα ας ψάξουν αλλού..Κλείνοντας θα ήθελα να πω πως στη 17χρονη πορεία μου στον αγοραίο έρωτα η Τζουλιάνα είναι από τις κορυφαίες σε επίπεδο υπηρεσιών..Αυτά από εμένα και καλά γαμίσια!!! Ναι!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 13, 2016
Όνομα κοπέλας
Τζουλιάνα
astra85
Σπουδαίος
Εγγραφή:
22 Οκτ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
65
Likes:
1.198
Πόντοι:
2.300
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alfreewind, djnet71

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Μαρτίου, 2016
Συμφωνώ
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1