Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 167 10
Γενική βαθμολογία
 
7.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Απογευματινή επίσκεψη Φυλής και περιξ, και μια ξαφνική έμπνευση (διαισθηση;) μ'έκανε να στριψω αγκυρας και να μπω στο 12Α.
Η ρωσοτσατσά παρουσίασε το πετιτ Ρωσιδάκι Σουζι, και την μιλφαρα ρωσιδα Λένα, σε νορμάλ πρόγραμμα των είκοσι.
Τις περίμενα στο δωμάτιο δεξιά, αρκετά ευρύχωρο και σχετικά καθαρό. Μπουκαραν και όπως ήμουν καθιστος στο κρεβάτι, σταθηκαν μπροστά μου και άρχισαν να χαμουρεύονται μεταξύ τους. Φιλιούνταν, χαιδευαν και ετριβαν τις βυζάρες τους κι εγώ είχα μείνει κάγκελο.
Μετά από λίγο η μιλφαρα πρότεινε στην μικρή να ξαπλωσει για να την γλύψει, όπως και έγινε. Εγώ απολαμβανα το θέαμα και δαχτυλιαζα τη μουνα της Λανας με τις ωραίες μπλε ματάρες.
Για να μπω κι εγώ στο κόλπο, ξαπλωσα και έστησα τη μικρή απάνω μου σε 69,ενώ με πιπωναν και οι δύο μαζί, με την Λανα να περιποιηται και τα @@. Κάπου εκεί άρχισα να νιώθω σαν πορνοστάρ.
Μετά το διπλό κλαρίνο, η Λανα με καβαλησε σε ριβέρς κάου και αρχισε να χορεύει πάνω μου με μανία, ενώ εγώ εξακολουθουσα να γλυφω της μικρή που είχε κατακαβλώσει.
Έπρεπε να την πάρω κι αυτήν λίγο, το είχαμε και οι δυο ανάγκη.
-κοίτα πόσο εχυσα, μου λέει η Λανα μόλις ανασηκωθηκα, και πραγματικά το πηγάδι της είχε γίνει μουσκεμα παιδιά, δεν έλεγε ψέματα.
Άρχισα να πηδαω τη Σουζι ιεραποστολικά, και η άλλη είχε ξαπλωσει πλάγια, την φιλαγε και της εγλειφε τα βυζάκια.
Κάτω από αυτές τις συνθήκες, μετά από 3-4 λεπτά τελείωσα, πόσο να αντέξω ακόμα ο άνθρωπος.
Με καθαρισαν με μωρομαντηλα, τις φιλησα και τις δύο, και τους έκανα κι από ένα κοπλιμέντο για την εμφάνιση και τις υπηρεσίες τους.
Πέρασα τζάμι. Να πάτε. Κι εγώ θα ξαναπάω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 22, 2016
Όνομα κοπέλας
Σούζι
Όνομα 2ης κοπέλας σε περίπτωση DUO
Λάνα
Beast of Burden
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
23 Σεπ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
26
Likes:
839
Πόντοι:
311
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, rigormortis, sisax87 και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Μαρτίου, 2016
Δηλαδη πηρες και τις 2 με 20 ευρω αντι για 40 ?
23 Μαρτίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Είκοσι για την κάθε μία, μάλλον δεν ήμουν πολύ σαφής, σόρι.
24 Μαρτίου, 2016
Άξιος!!!
28 Μαρτίου, 2016
Φιλε και οι 2 με 20€;
Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4