Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 71 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Τη Ναταλύ την είδα χθες στη τσάρκα μου αλλά και άλλες δύο με τρεις φορές να θυμάμαι καλά...Είναι απ'τις πιο εντυπωσιακές κοπέλες της οδού αλλά και της περιοχής κατά προσωπική μου άποψη.Στο σαλόνι βγαίνει συνήθως μόνο με το στργκάκι της,σήμερα όμως φορούσε και σέξυ κάλτσες διχτυωτές...
Αμέσως πλήρωσα την υπηρεσία και πέρασα στο δωμάτιο...
Ήρθε μετά από λίγο και ξεκινήσαμε χαμούρεμα στα όρθια...Τριψίματα στο σώμα και πεταχτά φιλιά σε λαιμό στήθος και πίσω από τα αυτιά,καθώς φιλιά στο στόμα τα αποφεύγει διακριτικά...Προσφέρθηκε να μου κάνει ολιγόλεπτο ισπανικό και τοποθετήθηκε σε αυτή τη στάση πάνω στο κρεβάτι παίζοντας ανάμεσα στα βυζάκια της με την ευαίσθητη περιοχή μου...!
Πέρασμα του προφυλακτικού και έναρξη του στοματικού.Καλό στοματικό με λίγη χρήση χεριού και ικανοποιητικό σε διάρκεια.Έναρξη στο σεξ με τη Ναταλύ από πάνω να κινείται σε αργούς ρυθμούς.Αλλαγή για λίγο στα πλάγια και συνέχεια με ιεραποστολικό.Με άψογη συμμετοχή από μέρους της με αληθοφανείς αναστεναγμούς μας βρήκε το τέλος σε αυτή τη στάση...
Δε βιάστηκε να φύγει,μάζεψε τα εσώρουχά της και μιλήσαμε για λίγο καθώς η βάρδια είχε φτάσει στο τέλος της και η Ναταλύ θα ετοιμαζόταν να αποχωρήσει...

Συμπερασματικά η Ναταλύ αποδείχτηκε πάρα πολύ καλή γνωριμία και κατάθεση πράγμα το οποίο δε το περίμενα...Τη συστήνω σε όποιον συναγωνιστή του αρέσει εμφανισιακά είναι μία τίμια επιλογή.

Αυτά για τη Ναταλύ,τώρα εσείς μπορεί να έχετε διαφορετική άποψη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 09, 2016
Όνομα κοπέλας
Ναταλύ
Υπηρεσίες
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
736
Likes:
51.825
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, xilnik, John.Greek και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού