Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.4 67 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0

...οι χωροχρονικές συγκυρίες ήταν κατάλληλες να αφεθώ στις επιταγές του λιμβικού μου συστήματος...με την επίδραση κάποιων οπτικών και φαντασιακών ερεθισμάτων διαδικτυακής πορνογραφικής τέχνης , οι μύες των ποδιών μου έσυραν το σαρκίο μου στο μετάξι για εκτόνωση της σεξουαλικής έντασης...
...αντίκρυσα την Μαγκνταλένα ...ένα βαμμένο ξανθό τσουπωτό ρουμανάκι με κάπως ατσούμπαλο σώμα και με μέτριου μεγέθους μαστούς...δεν με ξετρέλανε η εμφάνισή της , αλλά το ότι με έβαλε μόνη της μέσα στο δωμάτιο και το ότι υποσχέθηκε ότι θα ικανοποιήσει τις επιθυμίες μου με έκανε να ποντάρω πάνω της ένα ρόζ χαρτάκι και την βραδυνή ικανοποίησή μου...
...ήθελα απλά να λείχω το σώματάκι της και κείνη ξάπλωσε ύπτια και έτσι έλειχα με την ησυχία μου τους μαστούς και το αιδοίο της ενώ χειρομάλασσα το πέος μου ...ήταν παθητική και απλά ανεχόταν τις λειχίες μου ...περίμενα την συμμετοχή της , ήθελα αντιδράσεις και όχι απλή δεκτικότητα ...και έτσι το άγχος απο την μη συμμετοχή πυροδότητησε το συμπαθητικό μου σύστημα ...
...δεν ήθελα να γαμεύσω ένα δεκτικό μεν αλλά παθητικό δε σώμα...δε μου πάει καλά...
...η αιμάτωση δημιούργησε μια 85άρα στύση ...και την έβαλα να λείξει το πέος μου , την άφησα έτσι για μερικές παλινδρομήσεις και ύστερα εξέκρινα το υγρό ...
...στη συνέχεια γευόμενος τους λουκούμάδες απο την "στάνη" ρέμβαζα και σκεφτόμουν ότι δεν μπορείς να αγοράσεις την συμμετοχή παρά μόνο τις υπηρεσίες ..., στην ουσία διεγείρεσαι με το xhamster και τραβάς μια μαλακία με την χρήση ενός δεκτικού μεν, παθητικού δε , νοικιασμένου γυναικείου σώματος ...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 03, 2016
Όνομα κοπέλας
Μαγκνταλένα
rigormortis
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
23 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
429
Likes:
5.091
Πόντοι:
20.605
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, bieber, blizardeye και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Μαρτίου, 2016
...και γω του xhmaster είμαι. Ματάκι
04 Μαρτίου, 2016
Μεστό κείμενο από ένα πραγματικό Δάσκαλο! Καπέλο
04 Μαρτίου, 2016
κ τι δεν θα δινα να μου στο διπλανο δωματιο να σε παιρνα ματι απο την τρυπα του αιρκοντισιον..!!το βασιλειο μου ολο..
04 Μαρτίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Απλά προσπαθώ να είμαι ειλικρινής και αντικειμενικος σε ότι λέω! Τα σέβη μου και την αγάπη μου !
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4