Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 559 10
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Επίσκεψη στον εν λόγω οίκο μετά την δουλειά για ξαλάφρωμα. Έχω σταματήσει τις μεγάλες τσάρκες πλέον και πάω στοχευμένα στο διώροφο ή απέναντι στο 24 (που ήταν η όλγα). Η ευγενική τσατσά παρουσίασε την ρομπέρτα και την σάρα (καλο πιπινάκι και το δεύτερο, θα τιμηθει και αυτό σύντομα), δίνω το μπλε παράβολο και περνάω στο καθαρό δωμάτιο. Μετά απο λίγο έρχεται η ρομπέρτα. Αδιάφορο προσωπάκι,μικροκαμωμένο καυλιάρικο σωματάκι με ωραίο μικρό βυζάκι και κατ' εμέ κωλαράκι φωτιά. Στα του αγώνα τώρα, ξεκίνημα με πίπα καλή, όχι τρομερή αλλά χωρίς χρήση χεριού το όποιο το εκτιμώ στις κοπέλες που δεν κλέβουν.
Συνέχεια με πισωκολλητό, ήταν το στανταράκι μου, αυτός ήταν και ο λόγος που πέρασα: να δω αυτό το όμορφο κωλαράκι στα 4. πολύ δυνατό πισωκολλητό, με την ρομπέρτα να μην κλέβει ουτε με την μέση της ούτε με τα πόδια της. την γαμούσα και εκείνη μου χάιδευε τα αρχίδια.Κάποια στιγμή μόνο δυσανασχέτησε και μου είπε λίγο πιο σιγά αλλά με είχε φτιάξει για τα καλά το πιπίνι. Δεν ηθελα κατί άλλο, μετά απο ένα σερί πισωκολλητό της τα πέταξα στην πλάτη, μου ζήτησε να την καθαρίσω με μωρομάντηλο, το ξανάκανε και μόνη της και με μωρομάντηλο και με σαπούνι (καλή υγιεινή αν μη τι άλλο) χαιρετηθήκαμε και αποχώρησε. Συμπερασματικά, τίμια κατάθεση, χωρίς υπερβολές αλλά και χωρίς απατεωνιές. η ρομπέρτα παρέχει το σχετικά τυπικό πρόγραμμα, χωρις να κλέβει ούτε να βιάζεται.Τιμά το 20αρικο πάνω στο πρόγραμμα που σου ανακοινωνει απο την αρχή ότι παρέχει. θα ξαναπροτιμηθεί.Η τσατσά δεν ενόχλησε, ο χώρος καθαρός σε γενικές γραμμες, το 10 στο πάρκινγκ λόγω μοτό.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 01, 2016
Όνομα κοπέλας
Ρομπέρτα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
3 Οκτ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
27
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΑΣΠΑΡΗΣ, Invisible Man

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού