Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 174 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Το μαγαζί το έχω συνδέσει με παλιές καλές εποχές...Εύα με ακάποτα 69,γλωσσόφιλα... και Αννούλα ομοίως με κώλο.Η Μαρία ήταν μιά πολύ μικρή παρένθεση,το δούλευε όμως το 20άρι με εξτραδάκια.
Μετά από πολύ,πολύ καιρό είπα να δω τι παίζει στο μαγαζί.Καύλες τρομερές,έπρεπε να γίνει μια κατάθεση γιατί το βράδυ είχαμε αγώνα και έπρεπε να έχουμε διάρκεια..Μπαίνω λοιπόν κι εγώ στο υπογειάκι..και σε λίγο ..τσούπ η Νικόλ..Πραγματικά ωραίο μουνί..πρόσωπο; δέρμα;μαλλιά; κορμί;; όλα φωτιά.Δεν είχα ενημερωθεί απ τους συναδέλφους εδώ σχετικά με την κορασίδα,οπότε τα συν και τα πλην δεν ήταν γνωστά εκ των πρωτέρων.Από που είσαι μωρό μου; αλβανία μου λέει..μωρέ μπράβο λέω...Κοίτα η αλβανομούνα!!Τέλος πάντων,στα του έργου, όχι σπουδαία πράγματα..Πίπα..μηδέν..απ τις χειρότερες,αν όχι η χειρότερη που έχω δεχτεί..Για γλυφομούνι και γλυφοκώλι έκατσε αδιαμαρτήτητα και το απόλαυσε.Σούφρα καύλα..δουλεμένη φούλ.Στο γαμήσι 2 στάσεις,δεν είχε μα..μου...αλλά δεν ήταν και τίποτα το ιδιαίτερο..Βαριά κληρονομιά το μπουρδελάκι και δύσκολα να βρεθεί κορίτσι που θα τιμήσει την φανέλλα..

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 16, 2016
Όνομα κοπέλας
Νικόλ
Υπηρεσίες
Μέλος
Εγγραφή:
18 Φεβ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
21
Likes:
49
Πόντοι:
16
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, orinosleon

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού