Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 140 10
Γενική βαθμολογία
 
8.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
,,,,,,,,,,,,,,,,

ΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωτας Eίμαι λατρης τών ραγάδων καί ΆΡΩΣΤΟΣ μέ τήν σκέψη .....
Λαρίσα λοιπόν τό ούκρανικό στανταράκι μου , πού ίκανοποιή τά γούστα μου.....
Νταρντανούλα σέ όλα της πήρε λίγα κιλάκια τελευταία ,,,,,,,,, Ήρθε στο δωμάτιο καί άρχίσαμε τίς άγκαλίτσες, τά χαδάκια, φιλάκια GFE κατάσταση πού έναλασσόταν σέ πιό έντονο ρυθμό μετά τό άπίστευτο στοματικό πού μέ τρέλλανε.

Λάγνες ματιές έναλλαγές τεχνικής διαμόρφωσαν μιά έκπληκτική άτμόσφαιρα...... Πεντακάθαρη χωρίς προσθήκες έντονων καλυπτικών άρωμάτων, καί μια λιτή καί άπέριττη όμορφιά.Έρωτας

Ένιωσα σάν νά ήμουν με τη κοπέλα μου...πανέμορφο φυσικό στήθος καί κωλαράκι σκέτη ζωγραφιά, καί χημεία έξαιρετική........... Της έφαγα τό μουνάκι πού μοσχοβολούσε καί ήταν ροδαλό καί πανέμορφο καί εκείνη έκανε τα πάντα γιά νά μού τόάνταποδώσει.........
Μπήκα άπαλά μέσα της καί κάναμε έρωτα σέ χαλαρούς ρυθμούς, θέλοντας έτσι να άπολαύσω όσο περισσότερο γινόταν τήν χαρά, νά έχω άγκαλιά μου αύτό το πλάσμα..... μπαινόβγαινα άπαλά , νιώθοντας όλη την κόντρα τών τοιχωμάτων της καί έκείνη έβγαζε κραυγούλες ήδονής σέ συνδυασμό μέ τίς συσπάσεις τού προσώπου της τέλειωσα μέσα της καί μείναμε γιά λίγο στόν άφουγκρασμό μας.......

Ένα δεκαπεντάλεπτο ύξεκίνησε διαφορετικά στό μυαλό μου άλλά στό τέλος του μού άφησε τό άρωμα ένός πολύ ξεχωριστού άνθρώπου..........Έρωτας

Αν άσχοληθείς τρυφερά μαζί της θά σού άνταποδώσει πολλά περισσότερα άπό όσα φαντάζεσαι. ........ δέν πιστεύω νά λειτουργεί μόνο μέ μένα έτσι.............Ένα εύχάριστο πλάσμα, χαμογελαστό, πού τιμά αύτό γιά τό όποίο πληρώνεται.............

Βέβαια λατρεμένοι μου φίλοι ή δική μου κρίση είναι ή ώς άνω διά τήν συνευρεση !!!Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 02, 2016
Όνομα κοπέλας
Λαρίσσα
amjik
Τιμημένος
Εγγραφή:
12 Μαϊ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
61
Likes:
39.834
Πόντοι:
21.555
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 panagos7, PSAXTIRI, spipis71 και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Φεβρουαρίου, 2016
Παντως δεν εχει γραψει κανενας αλλος , οτι η κοπελα δινει γλωσσοφιλαΕμμμμ
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1