Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 242 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Πρωινη καταδρομικη στον εν λογω οικο, μαλλον στον οροφο πηγαινα, αλλα λεω ας ξεκινησω απο κατω κ επεσα ακριβως στον "στοχο" μου. Δηλαδη στην Τζουλια-Ιουλια.

Η κοπελα ειναι πιτσιρικα, το πολυ 23 χρονων, με πολυ ροκ εμφανιση, δηλ. ξυρισμενα μαλλια στο πλαι, ενα piercing στο ανω χειλος νομιζω, κωλαρα για πολλα χαστουκια, πολυ ωραιο χυτο κορμι με χειρολαβες στην μεσουλα της.

Πολυ εκφυλο κ πονηρο μουτρακι, κ πολυ ωραια κινηση γενικως στο σαλοναρισμα της, κ βλεμμα με υποσχεσεις. Απο τις πολυ σπανιες φορες που καβλωσα με κοπελα απο το σαλονι. Ειχα γινει τουρμπο με την παρτυ της.

Δινω το εισιτηριο κ μπαινω δωματιο, ολα γεματα εν τω μεταξυ, κ καθως την περιμενω εχω τρελαθει με την εικονα της στο μυαλο μου. Μετα απο κανα 25λεπτο ερχεται το μωρο, μιλαει μονο Γερμανικα, κ ελαχιστοτατα Αγγλικα, γαμω την Γερμανια της...

Αν κ η τσατσα μου ειπε σε ερωτηση μου για ελευθερο στοματικο, η κοπελα μου αρνηθηκε ευγενικα. Το τσιμπουκι της πολυ καλο για την ηλικια της, κ αν ηταν κ ανευ προφ.. θα ηταν τελειο νομιζω. Προκατακτικα δεν εκανε, την γυρναω σε 69 οπου ηταν πολυ καθαρη, αλλα δεν την ειδα να ανταποκρινεται ιδιαιτερα.

Παρολα αυτα ηταν πολυ ναζιαρα κ οι κινησεις της ακρως ερωτικες σε ολη την συνεδρια. Ξεκιναμε με αυτην απο πανω με αρκετα καλη κινηση της λεκανης της, εκει αρχισε να ζεσταινεται κ να δειχνει καποια ευχαριστηση εκ μερους της. Της εσκασα κ ενα γλωσσοφιλο οπου δεν το περιμενε, στην αρχη ανταποκριθηκε αλλα συντομα τραβηχτηκε με ενα πονηρο χαμογελο στο προσωπο της.

Συνεχισαμε με ιεραποστολικο, οου κι εκει εχει τρομερα ανοιγματα στα ποδια της, σχεδον σπαγγατο την ειχα κ με φουλ διησδηση χωρις να διαμαρτυρεται καθολου, με προετρυνε για περισσοτερο σκισιμο, με σφιχτες αγγαλιες κ βογγητα εκ μερους της, καβλα το μωρο να το βλεπεις κ να μην το χορτσινεις.

Κ για φιναλε πισωκολητο, με τελεια σταση σωματος, σπασιμο μεσης κ πληρη διησδηση, κωλαρα για πολλα χαστουκια, οπως κ επεσαν φυσικα, κ τελειωμα με ενα πολυ δυνατο οργασμο οπως αναμενοταν...

Σε γενικες γραμμες περασα πολυ καλα, αν ειχε κ ελευθερο στοματικο κ γλυψιμο στα μπαλουδια, θα μιλαγαμε για TOP VFM.

Εχει φοβερο στυλακι, σπινθηροβολο βλεμμα, πολυ καβλιαρα στις κινησεις της, εκφυλο μουτρο, κ πολυ ωραιο σωμα για τα γουστα μου, με αποθεωση την κωλαρα της.

Αυτα... ελπιζω να το καλυψα!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Τζούλια
Υπηρεσίες
Μέλος
Εγγραφή:
18 Απρ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
111
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 black crow

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Φεβρουαρίου, 2016
Το 9 στην εμφανιση το θεωρω υπερβολικο.Βεβαια τα γουστα ειναι υποκειμενικα.
16 Φεβρουαρίου, 2016
Πέρασα κι εγώ μαζί της και με κάλυψες πλήρως. Ακριβέστατη και πολύ καλή κριτική.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2