Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 214 10
Γενική βαθμολογία
 
5.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Καταδρομική επίσκεψη στην περιοχή. Κατευθείαν στο εν λογω κατάστημα ..Αιτία η δεσποινίς Ολγα ετων 23/24 απο μολδαβία απο οτι ξέρω..Τσατσά νέα και ευγενικη εδωσα το ανάλογο μπλέ αντίτιμο και πέρασα στο δώματιο αφού προηγήθηκε το πέρασμα της Ολγας στο σαλόνι η οποία τι να περιγραψω... κι απο που ν'αρχισω...για τις βυζαρες .. κωλαρα .. ομορφια ..Δωμάτιο λοιπον καρφωτος. Περιμενα λιγο να ερθει και τον επαιζα και μου εγινε καγκελο.
Μπαινει στο δωματιο και χωρις πολλα πολλα κολλαω απο πισω της και τον καρφωνω αναμεσα στα κωλομαγουλα με το στριγκακι και κανω σα να τη γαμαω...αρχιζει τα καυλολογα και με τρέλανε εντελώς΄''.
Γδυνεται πεφτει στο κρεβατι και μου ζηταει να την καβαλησω απο πανω για ισπανικο,βαζει την σηκωμενη πουτσα μες τις βυζαρες και τις κουναει δυνατα πανω κατω.Πεφτω στην αγκαλια της και τη ρουφαω δυνατα το λαιμο και αυτη με χαϊδευει στοργικα,ρουφαω τις ρωγες της και παιζω και με το μουνακι της.
Ξαπλωνω για πιπα οπου παιρνει μια πλαγια σταση να μπορω να παιζω με μουνακι και σουφρα,τον ρουφαει βαθια σε σταθερο τεμπο με πιεση στο πουτσοκεφαλο ενω μου χαϊδευει απαλα τα αρχιδια.
Πρωτη σταση αυτη απο πανω με πλατη σε μενα να στηριζεται στις παλαμες της στο κρεβατι και να ανεβοκατεβαινει πανω κατω με μανια να τον παιρνει ολον μεσα κι εγω να την πιανω απο τις βυζαρες.
Μετα πισωκολλητο οπου βλέποντας την κωλαρα της ηρθε και το τέλος..Ολγα τιμια επιλογή .θα ξαναδοκιμάσω σίγουρα!!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 11, 2016
Όνομα κοπέλας
Όλγα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
27 Ιαν 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
6
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pattayakias, ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΑΣΠΑΡΗΣ

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Φεβρουαρίου, 2016
" Πιπίνι ξανθό αρκετά όμορφο πετιτ με μικρό νερουλό βυζακι,> " Κωλαρα. βυζάρες" για τη ιδια κοπελα , εδώ ...Χμμμ;
12 Φεβρουαρίου, 2016
Κι ομως, αυτο το μωρο ακομα δεν εχω καταφερει να το δω. Αδικια ρε γαμωτο.
12 Φεβρουαρίου, 2016
Επιβεβαιώνω.
Η Όλγα έχει νερουλό βυζί και ο κώλος της είναι επίπεδος τελείως, παρότι φοράει, συνήθως, στριπτιζοπάπουτσα.
Άλλη γάμησε ο τύπος. Μαλακία
ΠΛ
ΠαΛούκι Λουκ
13 Φεβρουαρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

επιβεβαιωνω!.... ισπανικη??? με τι???
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4