Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 116 10
Γενική βαθμολογία
 
8.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Όπως έγραψα και σε προηγούμενη κριτική μου για την Εβελίνα,την θεωρώ στανταράκι πλέον...Η κοπέλα είναι έτοιμη μετά από εδώ για να ανέβει κατηγορία και μάλλον έτσι όπως πάει δε θα αργήσει...
Περίμενα στο σαλόνι το οποίο γέμισε καθώς ήταν με συναγωνιστή.Περίπου είκοσι λεπτά κράτησε η μάχη τους,δεν είναι από τις κοπέλες που θα σε ξεπετάξουν...
Πλήρωσα το αντίτιμο στην γνωστή πλέον υπηρεσία και πέρασα στο δωμάτιο...Η Εβελίνα δεν άργησε να έρθει,έτσι μέσα σε λίγα λεπτά μπήκε στο δωμάτιο...Ξεκινήσαμε κατευθείαν με γλωσσόφιλα στα όρθια για να καταλήξουμε στο κρεβάτι να γδυνόμαστε...Τα φιλιά τα συνεχίσαμε για λίγο ακόμη ώσπου κατέβηκε πιο κάτω και ξεκίνησε τη στοματική περιποίηση...Πολύ καλό στοματικό με ωραίο ρυθμό και με περιποίηση στα α@@@κια...Πέρασμα του προφυλακτικού και συνέχεια με σεξ...!
Πρώτη στάση με την Εβελίνα από πάνω να κινείται με γρήγορους ρυθμούς αλλά και με άψογη συμμετοχή με αναστεναγμούς και βογγητά.Αλλαγή για πισωκολλητό για λίγα δευτερόλεπτα καθώς δεν άντεξα και βλέποντας τα κωλομέρια της κατέθεσα...

Κάθισε δίπλα μου και με φίλαγε τρυφερά,μιλήσαμε για άλλο λίγο και αφού πήρε τα εσώρουχά της από κάτω αποχώρησε αφού φιληθήκαμε πρώτα...

Η Εβελίνα για άλλη μία φορά απέδειξε πως δικαιολογημένα ανήκει στις πρώτες θέσεις της περιοχής,άλλωστε αρκετοί έχουν αναφέρει θετικά σχόλια και κριτικές για την Εβελίνα...Έτσι και συνεχίζει μέχρι και σήμερα...

Αυτά για την πρόσφατη εμπειρία μου με την Εβελίνα,τώρα εσείς μπορεί να έχετε διαφορετική άποψη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 07, 2016
Όνομα κοπέλας
Εβελίνα
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
736
Likes:
51.825
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, n.smirni76, John.Greek και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού