Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 55 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Ανεβαίνοντας στον 1ο όροφο από τη σκάλα που φαινεται στη φωτογραφία, βρίσκεσαι σε ένα κεφαλόσκαλο με δυο μπουρδέλα. (Στο ισόγειο είναι καφενείο).
Είδα το περιεχόμενο του δεξιού:
Milf, βυζωμένο, κεφάτο, και αστειάκι: "Τι έχεις εδώ?" με ρώτησε πιάνοντας τον πούτσο μου στο "σαλόνι" (ο θεός να το κάνει σαλόνι, αλλά τέλος πάντων. Πολύ μικρό). Τσατσά δεν εμφανίστηκε.
"Ένα κοσάρικο" απάντησα (ξέροντας ότι το εισητήριο είναι 10). Έβαλε τα γέλια.
Έφυγα και πήγα να δω και στο άλλο, το αριστερά του κεφαλόσκαλου. Ούτε θυμάμαι τι είδα, και ξαναγύρισα στο milf.
"Το ήξερα ότι θα χάσεις τον καιρό σου απέναντι" ήταν το σχόλιο του milf που με ξαναείδε. "Πέρνα". Έδωσα τα 10.
Καλούτσικο δωμάτιο, ζεστό, ήρθε και το milf. Σοφία. Rus, απ' ότι μου είπε. Και μάλλον αλήθεια λέει.

Καμία βιασύνη, ΑΚΑ τσι, μέχρι που τα πήρε λαρυγκωτά. Δεν έκανα κι εγώ καμιά προσπάθεια να γίνει αλλαγή. Το κατέχει το άθλημα.
Φυσιογνωμικά μοιάζει κάπως με την κυβερνητική εκπρόσωπο (Ο.Γ.), με διαφορές τα μείον 5-10 χρόνια, και το επί το γαλανότερο και ξανθότερο. τένισμα το ίδιο, βυζΓιά πολύ μεγαλύτερα και γνήσια 100%.
Επιδιώκει ο πελάτης της να φύγει ευχαριστημένος. Εγώ έτσι έφυγα, και επειδή είχα υποστεί κάποια ταλαιπωρία να κυνηγάω διάφορες "διάσημες" που ζητάνε 50 και 100 στα στούντιο και είτε ήταν κλειστά, είτε είχε 40 λεπτά αναμονή ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΣ μόνο, μια χαρά μου έκατσε στις 16:15' που πήγα. Και οικονομία στα έξοδα. Το αποτέλεσμα είναι ίδιο: Οι αποθήκες υγρών άδειασαν.

Εντύπωση μου έκανε τώρα πριν γράψω που μπήκα να δω τι έχει γραφτεί, ότι κανείς δεν έχει γράψει για "Σοφία" στο Μεγάλου Αλεξάνδρου 25. Επομένως θα είμαι ο πρώτος της! Ματάκι

Όποιος θέλει να βγάλει το συριζοάχτι του (Ο.Γ.), μπορεί, με ένα 10ρικο. Δεν το κλαις. Φιλότιμη και κεφάτη παρουσία.

Εξηγώ τη βαθμολογία μου:

Εμφάνιση κοπέλας 5 >> Μια μέση παρουσία.

Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας 8 >> Θέλει να φύγει ο πελάτης ευχαριστημένος, αυτό είναι σαφές.

Χώρος/καθαριότητα χώρου 8 >> Δεν υπάρχει η βρώμα του Μεταξιού στο δωμάτιο.

Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου 6 >> Δεν εμφανίστηκε, δεν ενόχλησε, άρα θετική συμπεριφορά. Όταν με άκουσε να βγαίνω είπε μόνο ένα "Γειά σας, ευχαριστούμε" χωρίς καν να σηκαθεί. Ίσως την πονάνε τα πόδια της, αλλά δε με χαλάει αυτό.

Πρόσβαση/Parking 9 >> Βρήκα να παρκάρω αμάξι, ώρα 4 το απόγεμα, χωρίς πρόβλημα. Έριξα μια ματιά σε 5-10 μπουρδέλα πριν καταλήξω σ' αυτό.

Σχέση απόδοσης/τιμής 9 >> Για ένα δεκάρικο, δεν το συζητάω. Σαφώς "συμφέρει".

Καλημέραν σας....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Σοφία
mariath
Μέλος
Εγγραφή:
29 Απρ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
140
Πόντοι:
16
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 panos nikas, tenniskiller, ZeroTolerance και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Ιανουαρίου, 2016
H Σοφία απο Αλκαμ 117 και 113, Περγάμου, και μετά Παιανιέων 24 / με την ..γηραλέα πελατεία αγαπουληδων ?Χαμόγελο Μακαρι, αν ειναι αυτη, να εχει επανέλθει σε καλο σερβις Χαμόγελο
01 Φεβρουαρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Θα σε γελάσω, για το αν είναι αυτή που λες. Εγώ δεν την είχα ξαναδεί (αλλά δεν γύριζα συστηματικά στα μαγαζιά που λες), και σαν ομοιότητα οπτικώς, ΕΙΠΑ ποια μου θύμισε… (από το δημόσιο βίο εννοώ).
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2