Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 153 10
Γενική βαθμολογία
 
4.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Mετα απο αρκετη βολτα,κατεληξα εδω.Παρουσιαστηκε η Κλαουντια,και μια αλλη κοπελα.
Πηρα τη Κλαουντια
Σωμα..μπαμπατσικο,κοντοστουπα,αφρατη ωραια κωλαρα,συμπαθητικο προσωπο,ξανθο ισιο μαλλι,μεχρι τους ωμους,Ρουμανα κατα δηλωση της.
Ηλικιακα γυρω στα 20-25 τη κανω.
Εμφανιστηκε λοιπον στο δωματιο,απροσωπη,με το ζορι νατης παρεις 2 κουβεντες,ετσι για να σπασει ο παγος τιποτα
Με ρωτησε μονο απο που ειμαι,και στηθηκε καθετα σε μενα,σε αποσταση που δε μπορουσα να θωπευσω τιποτα
Καποτα σε πεσμενο πουτσο,πιπα αδιαφορη,και αφου επιασα μια μελατη στυση,στηθηκε στα τεσσερα,
Προηγηθηκε μια σταση βεβαια μερικων δευτερολεπτων ,για να αλοιψει με πασαλιπσατερ την μουναρα τηςΝαι!
Προσπαθησα,αλλα βαρεθηκα να παλευω με τη στυση μου,και την εστειλα
Δυστηχως το αγαπημενο μου μεταξι μου θυμιζει τη μεταβατικη περιοδο,οπου φευγανε οι ελληνιδες,και ερχοντουσαν να της αντικαταστησουν οι ΡωσιδεςΓερο-μύστης
Ελπιζω να ειναι προσωρινη αυτη η φολιτιδα που χει πεσει,γιατι η κατασταση εχει ξεφυγει
Καλα γαμησια να χουμε!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Κλαούντια
vyzoilwtas
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
3 Φεβ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
26
Likes:
273
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, Invisible Man

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Ιανουαρίου, 2016
Γάμησε τα, πολύ φόλα έχει πέσει όντως Κεφάλι σε τοίχο!
Εγώ πάω σε στανταράκια πλέον μόνο. Δεν έχω λεφτά για
πέταμα! Ούτε 10 ευρώ Γλώσσα
P
Parakmiakos
24 Ιανουαρίου, 2016
Πρεπει να εχεις αντλια,και κουμπι στο πεος,τοτε ισως μονο μπορεις να γαμησεις μεταξιΓλώσσα
Ετσι,παρακμιακε,μονο στανταρακια προς το παρων,και βλεπουμε
Ο Αχυστος μυστης μπορει να γινει χειροτερος και απο Τyson,να το χουν υποψη τους νταβατζοπουτανοτσατσαδες , ακομα συγρατιεμαι,ως ποτε ομως
Και δεν ειμαι εγω,ειναι πολλοι
Αν νομιζει το προσωπικο των τσαρδιων οτι μπορει να κλεβει δεκαρικα,καλυτερα να παει σε αλλη χωρα,η να κανει αλλη δουλεια
Σεβομαστε οτι κανουν κοινωνικο λειτουργημα,αλλα πρεπει να υπαρχει ο αλληλοσεβασμος για να λειτουργησει το πραγμα
Στο μεταξι γιναμε αντρες,αυτο το μεταξι θελουμε!!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2