Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 85 10
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετά απο μια επίσκεψη στους κοντινούς οίκους επιστροφή στο 31 για την Ελένη που μου είχε κανει εντύπωση τόσο για την εμφανισή της όσο και για το σαλοναρισμά της.
Βγήκε χαμογελαστή και άνετη μετέδιδοντας ενα αίσθημα οικειότητας.
Πίστεψα πως αν είναι έτσι και στο δωμάτιο θα γαμήσω καλά, πράγμα που επαληθεύτηκε.
Εμφανισιακά μελαχρινή με μακρύ μαλλί,ωραίο πρόσωπο, καλό σωμα και βυζάκι 2,5/αρι(λίγο χαλαρό) αλλά με μεγάλες θηλές(που μου αρέσουν), ωραίο καθαρό μουνάκι με σχετικά εμφανή μουνόχειλα (πράγμα που προτιμώ σε σχέση με άλλες που έχουν μόνο μια σκέτη σχισμή). Γερο-μύστης
Είδα ακόμα μια γραμμή piercing στον αφαλό και κάθετο tatoo στον αυχένα.
Στα του αγώνα φιλική με καλό social, ευγενική και χωρίς βιασύνες.
Η αρχή έγινε με χάδια και αμοιβαίες φιλοφρονήσεις.
Μόλις μου σηκώθηκε καλά συνέχισε με πίπα πολύ καλή και αργή, ενώ με έφτιαχνε ακόμα πιο πολύ που με κοιτούσε με το καυλιάρικο μουτράκι ενώ ρούφαγε το καυλί μου. Έρωτας
Συνέχεια με ιεραποστολικό οπου αντέχει δυνατό σφυροκόπημα με τα πόδια σηκωμένα(το ενα έφτασε στο αυτί της). Εκεί έκανε την κίνηση που ανέφερε συναγωνιστής, να μου πιάσει απο κάτω τα αρχίδια και να τα μαλάζει αλλά δεν με χάλασε και σταμάτησε μόλις είδε πως δεν χαμπαριάζω. Ναι!
Γύρισμα στα 4 Κατσικογάμης όπου δεν έκλεβε και δυνατό σφυροκόπημα κρατώντας την απο τη μέση.Βλεποντάς την στον καθρέφτη έχυσα με δυνατές γαμιές, μεχρι που τραβήχτηκε και μου πρόσφερε μωρομάντηλο.
Σύντομο social και αποχώρηση.
Συμπέρασματικά πρόκειται για πολύ καλή περίπτωση που θα χαρακτήριζα value for money
και θα ξανατιμηθεί.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ελένη
ermis68
Μέλος
Εγγραφή:
12 Απρ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
83
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Maxitis, Invisible Man

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού