Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 214 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε Παρασκευή απόγευμα ,καταδρομική στην πιάτσα για να δώ την Όλγα που ανέφερε ο heellover την είδα , αλλά είχε πολύ κόσμο και έφυγα πηγαίνοντας απέναντι στο 27 στον όροφο υπηρεσία είπε ότι έχει μια καινούργια κοπέλα την Μιχαέλα όπου και δοκίμασα. Στην συνέχεια συνέχισα την βόλτα μου σε κάποια σπιτάκια στην Φυλής με σκοπό να έρθω εδώ για να δώ την διαθεσιμότητα της Όλγας με σκοπό να επιστρέψω και να δοκιμάσω και αυτή. Πράγματι γύρισα μετά από λίγη ώρα , στο σαλόνι είχε τέσσερις τύπους αλλά τα δύο από τα τέσσερα δωμάτια ήταν άδεια ή γεμάτα .. όπως το δει κανείς…
Πλήρωσα και πέρασα στο δωμάτιο φρεσκαρίστηκα και την περίμενα , η Όλγα είναι μία κοπέλα από την Μολδαβία που δεν μιλάει καθόλου ελληνικά καθόλου αγγλικά , ξανθοκάστανη κανονικό συνηθισμένο σώμα και μικρό νερουλιασμένο βυζί , σε αντίθεση με τον συναγωνιστή heelover ο οποίος προσδιόρισε την ηλικία της μεταξύ 19-22 εγώ την έκανα πιο μεγάλη… Άργησε αρκετά να έρθει μίας και πήγε και στα δύο δωμάτια. Ήρθε στο δωμάτιο χαμογελαστή λές και το χαμόγελο της είναι ζωγραφισμένο στο παράξενο πρόσωπο της ή λές και “πίνει” και αυτή τίποτα όπως άλλες κοπέλες από αυτή την αλυσίδα μαγαζιών… Έβγάλε τα εσώρουχα της , την πλησίασα από πίσω όρθιος και άρχισα να χουφτώνω τα μικρά βυζιά της όπου και διαπίστωσα ότι ήταν πάρα πολύ χαλαρά , έσκυψα να την φιλήσω στον λαιμό και στα βυζάκια και μου ήρθε η γνωστή μυρωδιά του γνωστού αφροντουζ ψωλοχυσιμομεξ…
Ξεκίνησε να μου χαϊδεύει τον πούτσο με το χέρι της , τον έβαλε ανάμεσα στα κωλομέρια της και έτριβε το μουνάκι της πάνω σε αυτόν , γελούσε συνέχεια και χωρίς λόγω και σε κάποια στιγμή πάει να τον βάλει στο μουνί της … Την έπιασα από τους ώμους και στην κυριολεξία την πέταξα πάνω στο κρεβάτι , αυτή συνέχισε να χαμογελάει και έκανε κάτι περίεργες γκριμάτσες ενώ με τα χέρια της μου έκανε νόημα να την πλησιάσω , την πλησίασα , την φίλησα λίγο στον λαιμό πάλι και μου τράβηξε το κεφάλι για να αρχίσουμε να φιλιόμαστε για αρκετή ώρα , κατέβηκα κάτω χαμηλά και άρχισα να γλύφω το μουνάκι της ενώ όταν με την γλώσσα μου άγγιζα την κλειτορίδα της πεταγόταν σαν να την χτύπαγε ρεύμα .
Ξάπλωσα ήρθε από πάνω μου και αφού γρήγορα γρήγορα με φίλησε σε στήθος και κοιλιά κατέβηκε προς τα κάτω , άνοιξε το προφυλακτικό και το κρατούσε στα δάχτυλα της , με κοίταξε μου το έδειξε και της έδειξα μετά…. Ξεκίνησε πίπα με πάρα πολύ χέρι και ρηχή , της έβγαλα το χέρι και η πίπα έγινε πιο βαθιά , στην συνέχεια με τα χέρια μου της έπιασα το κεφάλι και την το ανεβοκατέβασα με γρήγορο ρυθμό στον πούτσο μου , δεν έλεγε τίποτα , δεν διαμαρτυρόταν για τίποτα ότι της έκανα έκανε…. Κάποια στιγμή με σταμάτησε για να πάρει ανάσα , της άφησα το κεφάλι και αυτή ανέβηκε πάνω μου , έπιασε το καυλί μου και πήγε πάλι να το βάλει στο μουνί της….Την πέταξα στο πλάι , πήρα την καπότα και την φόρεσα μόνος μου , την έπιασα και την ανέβασα ξανά πάνω μου , την ξεμούνιασα στην κυριολεξία βάζοντας ταυτόχρονα δάχτυλο στην κωλοτρυπίδα της και αυτή απλά χαμογελούσε και αναστέναζε …
Αλλαγή στάσης , σηκώθηκα και πήγα και την έστησα στον καθρέπτη , μάλλον αρέσει σε πολλούς να γαμάνε στα όρθια στον καθρέπτη διότι όλος ήταν γεμάτος δαχτυλιές , , την πήρα πισωκολλητά στα όρθια σε πολύ έντονους ρυθμούς και αυτή δεν μάσησε καθόλου . Τρίτη και τελευταία στάση για λίγο πισωκολλητά στον καναπέ , μετά την γύρισα έβγαλα το προφυλακτικό την έβαλα να καθίσει , της έδωσα τον πούτσο μου στο στόμα της και άρχισα να το γαμάω , δεν την άφησα να πάρει ανάσα , η πρώτη ανάσα που πήρε ήτταν όταν έφτυσε τα πρώτα χύσια μου γιατί θα πνιγόταν τα υπόλοιπα τα έριξα στο πρόσπωπο της με αυτήν να μην αντιδράει σε τίποτα , πραγματικά της έκανα ότι ήθελα και αυτός είναι ο προβληματισμός μου …ότι δεν αρνήθηκε τίποτα και την έκανα ότι ήθελα και ήμουν εγώ , αν ήταν κάποιος άλλος?
Αφού στράγγιξα και την τελευταία ρανίδα σπέρματος μου στο πρόσωπο της πήγα στον νιπτήρα να πλυθώ , αυτή πήρε ένα μωρομάντιλο και καθάρισε μόνο το πρόσωπο της , δεν πλύθηκε καθόλου , φόρεσε τα εσώρουχα με χαιρέτησε πάντα χαμογελώντας και πήγε στον επόμενο.
Στο δωμάτιο έκατσα σχεδόν 15 λεπτά , μια κοπέλα μέτριας εμφάνισης που την κάνεις ότι θέλεις , αυτό μόνο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 22, 2016
Όνομα κοπέλας
Όλγα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
191.158
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Ιανουαρίου, 2016
Σμύρνη το μήνυμα σου ελήφθη με ταχύτητα φώτος! Η μικρή πέρασε καπότα κανονικά σήμερα που την πήρα.
24 Ιανουαρίου, 2016
Φαίνεται τρελό ναυάγιο η κοπέλα... Πραγματικά δεν την έχω καμία ανάγκη!!!
Ειδικά το άρωμα της Κεφάλι σε τοίχο!
P
Parakmiakos
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2