Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 246 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επίσκεψη πριν λίγη στον οίκο για να δω και από κοντά την καινούργια πιτσιρίκα!!! Λώρη στο όνομα, ρωσιδούλα. 18χρ. φαίνεται άνετα για μικρότερη! Κοντούλα καστανούλα με ώραιο πρόσωπο-μάτια. γλύκα χαρακτηριστικά γενικά και με ένα χαμόγελο όλη την ώρα. Μικρό βυζάκι, ωραίο όμως για τον σωματότυπο της!!! ωραία κολαράκι και πάρα πολύ ωραίο δέρμα!! φρέσκο πράγμα!!! δεν ξέρει καθόλου ούτε ελληνικά ούτε αγγλικά!! 1 μήνα είναι στην Ελλάδα!! ημουν με άλλους 6 στο σαλόνι αλλά φύγανε όλοι και έτσι το δωμάτιο ήταν για μένα!! μπαίνει μέσα. χαιρετάει και αρχίσαμε το χαμούρεμα στο όρθιο. είναι λίγο ντροπαλούλα, άμαθη αλλά με θέληση να μάθει!! μείναμε για 3-4 λεπτά στο όρθιο με φιλάκια στο στόμα και με χάδια. σκύβει και αφού καθάρισε λίγο με μαντιλάκι το πήρα στο στόμα της ακα. με χεράκι στην αρχή αλλά μετά της το βγαλα!! καπότα μετα, ξαπλα ανασκελα λίγο πίπα παλι και ανέβηκε πάνω. δυσκολεύτηκε να μπει (πολύ στενή) αλλα μπληκε σιγα σιγα και κατευθείαν με αγκάλιασε. ιεραποστολικό μετά με κραυγούλες για εκείνη και με πολυ ωραία αίσθηση από το στενό μουνάκι της. τέλος στα 4 με τα χέρια μου στο ωραίο κολαράκι της με λίγη δύναμη στην πορεία και από μόνη της παίρνει την πρωτοβουλία και από τα 4 σηκώνετε γονατιστά και συνεχίζουμε την πράξη πίανωντας τα βυζακια της. καύλωσα πολύ σε αυτη την σταση οπου δεν αντεξα και τελείωσα!!! εκατσε λιγο στο κρεβατι φιλάκι και εφυγε. μου φαινεται θα γινει στανταρακι. γλυκο και χαμογελαστο πλασμα

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (μιας που δεν μπορω να βαλω πιο πολυ)
εμφανιση κοπελας: 9 (ειναι το στιλακι μου)
Πρόσωπο: 10
συμμετοχή/διάθεση κοπέλας: 9
συμπεριφορα τσατσας: 10(κατσαμε αρκετη ωρα και δεν ειπε τιποτα. το ιδιο εκανε και με προηγουμενο)
σχεση/αποδοση τιμης: 9

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Λώρα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
23 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
298
Πόντοι:
281
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Metal P, pipinoskistis, alfreewind και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Ιανουαρίου, 2016
Δε ξέρω, εγώ που τη γάμησα σαν να γάμαγα την ανιψιά μου ένα πράγμα ρε γαμώτο. Ναι!
17 Ιανουαρίου, 2016
γενικα σου βγαζει κατι τετοια!!
09 Φεβρουαρίου, 2017
δουλεύει ακόμη αυτή η κοπέλα?
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3