Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 126 10
Γενική βαθμολογία
 
4.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Επισκεψη στα στεκια ξημερωματα Πεμπτης γυρω στις 2 με 3, τοσο Φυλης οσο και Μεταξι.Ειχα σκοπο να καταθεσω Μεταξι κλασικα αν και ειδα καποια ωραια μουνια στη Φυλης αλλα το 20αρι πλεον δεν βγαινει απ την τσεπη Εμμμμ .Πολλα σπιτια ηταν κλειστα ετσι οι επιλογες μετρημενες.Ηθελα να παρω κατι καινουργιο που να μην το εχω δοκιμασει ετσι κατεληξα στο Κολωνου 15 το δεξιο που εργαζοταν η Αννα το στυλιαρι.Μιλαμε για μια παρα πολυ αδυνατη κοπελιτσα απ την Αλβανια,μελαχρινη καρε μαλλι,0 βυζι ,πολυ μικρο κωλι και μετρια φατσα.Γενικα ψιλομπαζακι αλλα ηθελα να την δοκιμασω απλα επειδη δεν την ειχα παρει Ναι! .Ετσι δινω το 10αρακι στην τσα2 και μπαινω στο δωματιο στο βαθος.Το δωματιο σε μετρια κατασταση ενω στο τελος παρατηρησα οτι δεν ειχε παρα ελαχιστο κωλοχαρτο εξου και η χαμηλη βαθμολογια στην τσα2.Μετα απο κανα 4λεπτο μπαινει στο δωματιο το στυλιαρι.Λεει ενα σιγανο γεια και υστερα βγαζει το μπουστακι και το στριγγακι της και μενει τσιτσιδι.Προκατ δεν επαιζαν ουτε για πλακα απλα ξεκινησε να παιζει λιγο με το πεος μου μεχρι να μου σηκωθει λιγο για να βαλει καποτα.Εκει με ρωτησε και το ονομα μου και ηταν η προτελευταια φορα που ακουσα τη φωνη της.Ξεκινησε πιπα μονοτονη και ανουσια μηχανικη ενω εγω ψιλοχουφτωνα οτι μπορουσα και οτι υπηρχε βασικα απο βυζι η κωλι.Την αφησα να πιπωνει οσο ηθελε καθως δεν εβλεπα να καβλωνω ιδιαιτερα.Οταν αποκτησα μια 60αρα στυση αφησε το μπουκιτσι και λεει πως θες.Την βαζω ιεραποστολικα αλλα ηταν λες και γαμουσα πτωμα μηδεν συμμετοχη,μηδεν κραυγες,σχεδον την πηρε ο υπνος Μεγάλο χαμόγελο .Εβλεπα την φατσα της μες την απαθεια.Ετσι μετα απο λιγο την γυρναω στα τεσσερα.Και εκει παλι η συμμετοχη/διαθεση υπο του μηδενος αν εξαιρεσω κανα δυο ψιλοβογγητα που μαλλον της ξεφυγαν.Την γαμουσα ετσι αλλα το ολο ντεκαβλε κλιμα συν την πολυ κρεμα δεν με προδιαθεται να χυσω ετσι βγηκα απο μεσα της,της ειπα να κατσει κοντα μου να χουφτωνω το νινι της και γενικα το σωμα της και γω να την παιζω μεχρι να τελειωσω.Ετσι και εγινε.Εκει ακουσα για τελευταια φορα την φωνη της που με ευχαριστησε και εφυγε απ το δωματιο.
Γενικα δεν περιμενα κατι το ιδιαιτερο απ την συγκεκριμενη εξαλλου την πηρα απλα για να την παρω και να ξεφορτωσω αλλα αφου την πηρα οφειλω να προειδοποιησω οποιον συναγωνιστη ενδεχομενως την εχει βαλει στο ματι οτι δεν αξιζει τον κοπο καν.Αυτα... Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Άννα
Tsarkalakos
Ανώτατος
Εγγραφή:
30 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
302
Likes:
4.508
Πόντοι:
16.491
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, aselgeia, Φανούρης Τζούρας και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού