Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 559 10
Γενική βαθμολογία
 
4.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Επίσκεψη στο εν λόγω ίδρυμα μεσημεράκι μετά την δουλειά. Η τσατσά παρουσίασε την σιμόνα με φουλ προγραμμα πλην κώλου (το τονίζω γιατι η κοπελιά μετά μας τα πε αλλιώς). Περνάω στο δωμάτιο μετά απο λίγο σκάει και η Σιμόνα, ομολογουμένως όμορφο κοριτσάκι μαυρομάλλικο με μικρά βυζάκια και ωραιο σωματάκι. ξεκινάει ζέσταμα με γλωσσόφιλα λέω θα τα πάμε καλα. επειτα απο λίγο μπουκι ακα χωρίς να έχει βγάλει ουτε σουτιέν ουτε βρακί. της λεω οτι αναφέρθηκε 69 μου λεει έχω πολύ κρέμα δεν θα σου αρέσει.. Ακούτε τι ειπε!!! σαν να μου λεει και μετά που θα με γαμήσεις μάπα θα είναι. Εν πάσει περιπτώσει κάνει ενα νορμάλ μπουκι με λίγο καραμέλωμα και πρώτη στάση με αυτή απο πάνω σε καλούς ρυθμούς ειναι η αληθεια αλλα χωρις κατι το τρομερο και μηδεν αισθηση λόγω της πολλης κρέμας. συνέχεια με πισοκολλητό οπου της λέω να βγάλει πια αυτο το σουτιεν και εκείνη να με γράφει εκεί που δεν πιάνει μελάνι. κάπου εκεί αρχιζω και ξενερώνω και της λέω να γυρίσει και να ξαναρχίσει την πίπα, να τις τα δώσω στο στόμα (που να πω την πικρή την αληθεια για αυτο πήγα πιο πολυ, να αδειάσω μετα απο μια δύσκολη μέρα παρα να γαμήσω) και εκεί μου λέει το τελειωτικο :μονο μην χύσεις στο στομα μου. Λέω τι εγινε?? μου απαντάει ξανα οχι στο στομα. για μια στιγμη μου μπηκε η φυτιλια να τις τα πετάξω οσο με πιπωνε και να πάει να γαμηθει, αλλα μετα λεω ασε μην μπλέξουμε και πουθενα, με αποτέλεσμα να τις τα ρίχνω στην κοιλιά και να σηκώνομαι κακιν κακώς να φύγω. το συμπέρασμα η πιτσιρίκα μας δούλεψε ψιλό γαζί τσέπωσε το 20αρικο και έκανε τα μισά απο όσα είπε η τσατσά εξω και αυτα με το ζόρι. δεν πρόκειται να την ξανατιμήσω γιατί μου την σπάει η κοροιδία. κριμα γιατι εμφανισιακά ειναι εκει που την θέλω. συνοπτικά ο χώρος καλος και καθαρος, η τσατσα αδιάφορη και παρκινγκ 10 λόγω μηχανής.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 05, 2015
Όνομα κοπέλας
Σιμόνα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
3 Οκτ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
27
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pattayakias, n.smirni76, Jason86 και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Ιανουαρίου, 2016
Βρωμάει ΦΟΛΑΡΑ από μακριά ρε τύπε, η καραμούζα.
Το τραβάει ο οργανισμός σας το κάψιμο εικοσάευρων.
Πολύ μαζόχα κι εδώ και εκεί έξω.

Εμμμμ
ΠΛ
ΠαΛούκι Λουκ
07 Ιανουαρίου, 2016
αδελφέ δεν έχω καλό μάτι στο να τις παίρνω πρεφα και κάηκα απο τα νάζια της.. αλλα άμα δεν καείς δεν θα μάθεις κιόλας..
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2