Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 197 10
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Έκανα μία μίνι βόλτα στη περιοχή καθώς έπιασε βροχή και δε μπόρεσα να συνεχίσω...Έψαχνα για κάτι "γνώριμο" για την έναρξη της χρονιάς αλλά δε βρήκα κάτι...Αρκετές κοπέλες απουσίαζαν και μερικά σπιτάκια ήταν κλειστά...Πήγα σε ορισμένα στη Διδύμου και κατέληξα εδώ απ'όπου άρχισε η μίνι επιλεκτική τσάρκα...
Περίμενα λίγο στο σαλονι και η υπηρεσία μου παρουσίασε τη Γιάννα.Καστανόξανθη κοπέλα με μαλλιά μέχρι τους ώμους,στήθος σχετικά καλό και σώμα με λιγοστά κιλάκια παραπάνω αλλά σε καμία περίπτωση δεν τη λες γεμάτη...Το πρόσωπό της γλυκό και καθημερινό με σφιχτή επιδερμίδα...!
Πέρασα στο δωμάτιο αριστερά του σαλονιού.Περιποιημένο όπως πάντα από την ευγενική υπηρεσία που εργάζεται στον οίκο...!
Αφού έβγαλα τα ρούχα μου ξάπλωσα για να την περιμένω...Μετά από λίγα λεπτά αφού είχε προηγηθεί ένας άλλος πελάτης ήρθε κοντά μου για να ξεκινήσουμε.Τριψίματα στα όρθια με έμφαση στην ευαίσθητη περιοχή μου ήταν η έναρξη των προκαταρκτικών της.Συνέχεια αφού μου αφαίρεσε το εσώρουχο στο κρεβάτι με κάποια φιλιά στο λαιμό μου και τα αυτιά μου...Μικρή διακοπή για πιπίλισμα στο στήθος της και συνέχεια με πέρασμα του προφυλακτικού.Στοματικό τυπικό με ανεβοκατέβασμα του κεφαλιού της περισσότερο και όχι παιχνίδι με τη γλώσσα...Για περιποίηση της περιοχής τριγύρω ούτε συζήτηση...
Σεξ σε τρεις κλασικές στάσεις.Πρώτα με τη Γιάννα από πάνω με γρήγορους ρυθμούς αλλά καλή συμμετοχή.Αλλαγή για πισωκολλητό με αντοχή στο σφυροκόπημα και τέλος ιεραποστολικό όπου με κάποια πεταχτά φιλιά κατέθεσα...
Μόλις τελειώσαμε κουβεντιάσαμε για λίγο για τις γιορτές,ανταλλάξαμε ευχές για τη νέα χρονιά και αποχώρησε χαμογελαστή!

Συμπερασματικά η Γιάννα μου άφησε καλές εντυπώσεις.Βέβαια δεν είναι μία συνάντηση που θα θυμάμαι για καιρό αλλά ούτε κάτι που ήταν αδιάφορο...Έχει καλή συμμετοχή,είναι ζεστή και δεν βιάζεται...
Αυτά για την Γιάννα,τώρα εσείς μπορεί να έχετε διαφορετική άποψη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 03, 2015
Όνομα κοπέλας
Γιάννα
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
736
Likes:
51.825
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, n.smirni76, John.Greek και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού