Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 87 10
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Λίγο πριν σημάνουν μεσάνυχτα πήγα με ένα πορνοσυναγωνιστή
να πάρω την Μπέκι, μιας και μετά από εκτεταμένη τσάρκα ήταν σκάλες ανώτερη εμφανισιακά των
υπολοίπων κοριτσιών που εκδίδονται στα μήκη και πλάτη της Λιοσίων.

Είναι μια κοπέλα μετρίου αναστήματος με πολύ ωραίες αναλογίες, πανέμορφο πρόσωπο και καλοσχηματισμένο κωλαράκι - βυζάκι μικρό αλλά συμπαθητικό.

Στην αρχή μου φάνηκε τρελό deal, όταν όμως έπεσαν τα γιούρα στην κατά τα άλλα πολύ ευγενική τσατσα, και μπήκα στο πολύ όμορφο και καθαρό δωμάτιο (επίσης απίστευτη ανακαίνιση σε πολλά σπίτια της Λιοσίων που studiήζουν σε επίπεδο υποδομών πλέον), σκέφτηκα ότι κάπου μπάζει το πράγμα.

Ακριβώς όπως στο στριπτιτζάδικο υποψιάζεσαι ότι η μουνάρα δεν κάνει καλό χορό, έτσι και εν προκειμένω ο άγγελος εκ Τσεχίας Μπέκι έκανε ένα μέτριο προς κακό/ξενέρωτο γαμήσι:

Καθόλου προκαταρκτικά, ούτε μια πρόταση δεν μπορούσε να ολοκληρώσει στα ελληνικά (νεοφερμένη;). Μαλακία-τρόμπα ίσα-ίσα να καυλώσεις, πέρασμα καπότας, πίπα ούτε 2 λεπτά μόνο το κεφάλι, μετά λίγο ιεραποστολικό, λίγο στα 4 (ωραία θέα αλλά τί να το κάνεις;), τέλος. Γενικά πολύ αμέτοχη, καθόλου παιχνιδιάρα/καυλιάρα/ μούγκα όλη την ώρα...σκέτη απογοήτευση πέρα από την εξωτερική εμφάνιση. Έπρεπε να το φανταστώ...Χμμμ;

Πήγα να πιάσω μουνί - άκυροΛύπη
τη ρώτησα εαν φιλάει - άκυροΚουλ

Την πάτησα σαν αρχάριος, αλλά έπρεπε να ρίξω έναν να μου φύγει η θολούρα μετά από 2 χρόνια σχέσης...Γλώσσα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 02, 2016
Όνομα κοπέλας
Μπέκι
Stelios_el_Conquistador
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
3 Ιαν 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
580
Πόντοι:
310
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Φανούρης Τζούρας

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Φεβρουαρίου, 2016
Αν το σκιπιταριό αυτό είναι από Τσεχία, τότε εγώ είμαι από τη Λαπωνία.

Ναι!
ΠΛ
ΠαΛούκι Λουκ
24 Οκτωβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

χαχαχαχ
δεν έχεις άδικο, μπορεί να επρόκειτο περί ψώνιου / θύματος trafficking (απίστευτος συνδυασμός) από την χώρα του αετού!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2