Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 183 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Πρωινές καυλες και αν και ειμαι δύσκολα οικονομικά αποφάσισα να σπαταλησω 20 εβραίους στην Κριστυ.Το μωρό είναι 22 χρ από Ρωσία με μέτριο ύψος με μαύρα μαλάκια μακριά ,βυζι μικρό και σφιχτό ,κολαρακι με λίγα πιασιματακια και ένα μικρό και σφιχτό μουνακι. Στα δόντια έχει ένα μικρό προβληματακι και το πρόσωπο της δεν είναι κ το τέλειο. Στο δωμάτιο ήρθε χαμογελαστή και άρχισε να με φιλάει στον λαιμό και σε όλο μ το σώμα.στην απόπειρα για γλωσσοφιλα αρνήθηκε.με ρώτησε αν θέλω καποτα ,απάντησα αρνητικά και ξεκίνησε ένα ωραίο τσιμπούκι με παθιαρικο γλυψιμο τις γύρω περιοχής. Την γυρισα σε 69 όπου έφαγα τ μουνακι τις.συνέχεια σε ιεραποστολικό, πισοκολητο όπου την γαμαγα για πολύ ώρα.την εστησα στην άκρη του κρεβατιού και τις εγλυφα το κολαρακι ,το μωρό φάνηκε ότι γουσταρε. Έγινε εναλλαγή πολλών στάσεων και ο χρόνος παραμονής ήταν γύρω στο 20 λεπτό.το τέλος με βρήκε σε στάση 69 ξανά.τα μόνα αρνητικά είναι ότι δεν άφηνε δαχτυλακι, πίπα μετά την τοποθέτηση και αφαίρεση καπουτας δεν έκανε.νομίζω ότι τιμάει τα φράγκα και το δωμάτιο μέσα είναι το Hilton τις φυλής :-P καλές γιορτες

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Χριστίνα-Κρίστυ
Mounokolotripidogliftis
Σπουδαίος
Εγγραφή:
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
46
Likes:
2.361
Πόντοι:
2.405
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Gingos

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού