Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 214 10
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Αλίνα άβυζη κ με ξεγέλασε επειδή φορούσε σουτιέν στο σαλόνι ! Μπήκα λόγω ωραίας φάτσας! Ναι!
Έρωτας Αρχίζει η φάση όταν μπαίνει αυτή η Ρουμάνα μετρίου αναστήματος ,1.72 περίπου , καστανή ! είναι κ λίγο κρυόκωλη σε συμπεριφορά !
Όταν αρχίσαμε είχε χαρτομάντηλο κ μου το σκούπισε το εργαλείο για να μου παρει ελεύθερη πίπα όπως κ της ζήτησα αφού ρώτησε ! , Μετά ήρθε από επάνω μου κι όταν της έγλειφα τα βυζιά 20 ΦΟΡΈς έλεγε άστα δεν θέλω σιγά μη μου τις γλύτφεις άλλο τις ρώγες. κ δεν το κατάλαβα αυτό , είναι πολύ κουλό κ χαζό ! ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΗΣ ΠΩ ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΓΛΥΦΩ ΤΟ ΑΔΕΙΟ ΒΥΖΙ ΤΟ ΠΕΣΜΕΝΟ ΤΟ ΜΗΔΑΜΗΝΟ ?
ΜΕΤΑ μου έκανε 69 κ της έγλυφα το μουνάκι της κ μου έλεγε πάλι σιγά, λες κ ηταν καμιά παρθένα στο γλυφομούνι της ! μετά κάναμε εγώ από πάνω της κ στο μουνι της κ ελεγε παλι μη γλυφω βυζι !
ηθελε λεει να τη γαμησω λιγο μουνακι κανονικα ιεραποστολική κ μετα εγώ ήμουνα από π'ανω της κ της το κάρφωσα με δύναμη σιγά σιγά στον κώλο της αφού τον γέμιζε γεμάτο κρέμα όπως κ το αιδοίο της πριν τη γαμησω..
Στο τελος εν ολίγοις την γάμησα στο πλάι όπως κι έχυσα από τα προστυχόλογα που μου έλεγε όλη την ώρα κ βάλτο πιο βαθειά κ ι όλο μέσα !!
ΣΤΑ ΘΕΤΙΚΑ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΒΙΑΣΤΗΚΕ ΚΑΘΟΛΟΥ Κ ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΚΩΛΟ ΤΟ ΣΚΟΥΠΟΣΕ ΓΙΑΤΙ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΔΕΝ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΤΟ ΞΑΝΑΒΑΛΕΙ ΣΤΟ ΜΟΥΝΙ ΤΗΣ Κ ΚΑΛΑ ΘΑ ΗΤΑΝ ΒΡΩΜΙΚΟ ΤΟ ΠΡΟΦ/ΚΟ Κ ΘΑ ΚΟΛΑΓΕ ΜΙΚΡΟΒΙΟ. ΚΙ ΑΦΟΥ ΤΗΣ ΕΙΠΑ ΣΚΟΥΠΙΣΤΟ ΜΕ ΧΑΡΤΙ Καναμε εναλλαγή κώλο μουνι κι έτσι την ΤΕΛΕΙΩΣΑ.!!
ΕΜΕΝΑ ΘΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΝΑ ΕΙΧΕ ΣΙΛΙΚΟΝΗ ΓΙΑΤΙ Ο ΝΑΤΡΑΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΑΙΣΘΑΝΘΕΙ ΠΙΑΣΙΜΟ ΒΥΖΙΩΝ ΓΙΑ ΝΑ ΓΑΜΗΣΕΙ Κ ΝΑ ΝΙΩΣΕΙ ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΑ.!!
ΤΙ ΣΚΥΛΑ Θ ΑΠΑΡΩ..
ΒΕΒΕΑΙΑ ΔΕΝ ΘΑ ΞΑΝΑΠΑΩ ΣΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΜΕΝΟ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΣΤΟ ΦΥΛΗΣ 84 Β ΝΟΜΙΖΩ Κ ΤΩΡΑ ΕΚΛΕΙΣΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΑΝΕΒΑΙΝΕΙΣ ΠΑΝΩ ΚΙ ΕΧΕΙ ΜΠΛΕ ΠΟΡΤΑ !! ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ !!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 20, 2015
Όνομα κοπέλας
Αλίνα
D
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Δεκεμβρίου, 2015
Τι αλλοπρόσαλλη κριτική είναι αυτή ;;;
Ούτε δεκάχρονος Αλβανός δε θα 'γραφε τέτοια κριτική.
Ότι να 'ναι ...
Και βαθμολογία 10 σε όλα ...
Πιστεύεις ότι μ' αυτή την κριτική βοηθάς κανέναν ;;;

Πριν γίνεις Δον Αλεχάντρο τι ήσουνα ;;;
Δον Ζουάν ;;;
Γρήγορα στου Σινούρη!
ΠΛ
ΠαΛούκι Λουκ
21 Δεκεμβρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημα

Κλαιω απο τα γελια λεμε και για την κριτικη και για το spot on σχολιο σου
21 Μαρτίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

"ΠαΛούκι Λουκ "
ΑΝΤΕ Κ ΓΑΜΗΣΟΥ ΕΣΥ Κ ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ !!
1ον έχουμε δημοκρατία κι ο καθένας εκφράζει τη γνώμη του ελεύθερα !
ότι θέλει κάνει κι όση βαθμολογία θέλει βάζει ο καθένας !
Κ δεν έχεις κανένα δικαίωμα να βρίζεις τον Δον Αλεχάντρο που είναι πολύ ευγενικός κ κύριος !
12 Αλβανός μήπως είσαι εσύ που λες αυτές τις προσβολές παλιο ψυχανώμαλε ? Ή ΚΑΝΕΝΑΣ ΓΕΡΟΣ ΞΕΚΟΥΤΗΣ ΘΑ ΕΙΣΑΙ !
ΕΙΜΑΙ ΕΛΛΗΝΑΣ Κ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΑΠΟ ΕΣΕΝΑ! ΒΡΩΜΙΑΡΗ.
ΝΑ ΜΗ ΣΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΠΙΟΝ ΒΟΗΘΑΩ ΜΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΡΙΤΙΚΗ . ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΣΕ ΑΛΛΟΥΣ ΟΤΙ ΔΕ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΣΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΓΑΜΩ ΤΟ ΣΟΙΘ ΣΟΥ ΤΗ ΜΑΝΑ ΣΟΥ ΚΙ ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΙΕΡΟ Κ ΟΣΙΟ. ΠΡΟΣΕΧΕ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΑΘΩ ΠΟΙΟΣ ΕΙΣΑΙ Κ ΝΑ ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΩ ΥΙΟ ΣΤΟ PC ΣΟΥ ΠΑΛΙΟΑΠΟΒΡΑΣΜΑ ΤΗΣ ΚΟΙΝΩΝΙΑΣ. K ΣΤΟ ΤΡΕΛΑΔΙΚΟ ΝΑ ΠΑΑΣ ΕΣΥ ΣΤΟ ΣΙΝΙΟΥΡΗ Κ ΣΤΟ ΔΑΦΝΗ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ !! ΣΙΓΟΥΡΑ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΤΟΥ ΥΠΟΚΟΣΜΟΥ ΘΑ ΕΙΑΙ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΕΚΦΡΑΣΤΗΚΕΣ Κ ΔΕ ΘΑ ΞΑΝΑ ΠΕΣΩ ΑΛΛΟ ΣΤΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΣΟΥ ΠΑΛΙΟ ΑΜΟΡΦΩΤΕ ΑΝΘΡΩΠΕ !! Θυμός ΘυμόςΘυμός
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3