Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 227 10
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Περιμενα κανα 10λεπτο αφου η τσατσα μου μιλισε για βασιλικο τσιμπουκιΝαι!... βλεπω την τυπισσα, μου φανηκε 35+ με εκπληκτικο κορμι φτιαγμενο στηθος και ομορφη επιδερμιδα. Ωραια φτιαγμενα κοκκινα μακρια μαλλια και πολυ πολυ προστυχοφατσα. Μου λεει η τσατσα, ροζαλιντα πορνοσταρ. ΑΠο που λεω? Απο ιρλανδια μου κανει...Ναι! απο Τουρκια πιο πιθανο μου εκανε (ρωτησα την κοπελα και δεν ηθελε να μου πει...)ΜαλακίαΜαλακία

Μπαινει μεσα και της ζητησα μονο πιπα καθως μου αρεσε πολυ η γλωσσα της, πραγματικα πολυ σεξυ...Προσκύνημα προστυχοφατσα και επισης ο τροποσ που μιλαει ειναι κατι σε ροστυχο, νυσταγμενο βαρεμενο και εχω παρει ναρκωτικα μαζι....Γερο-μύστης
Η πιπα καλη, δεν εχω παραπονο αλλα οχι και τοπ.

Στο τελειωμα, ελεος,εχυνα (οχι κανα πιδακα οπως ο τεραστιος απο κατω Καπέλο και σε καθε σταγονα που εβγαινε εφτυνε....ισως και να μην εβαλε και τιποτα στο στομα της και εφτυνε ανα 0.6 δετερολεπτα που με ξενερωσε.ΜαλακίαΚεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!

Δε θα ξαναπαω αν και μου αρεσε ι προστυχοφατσα της.

Η τσατσα δε χτυπα πορτα και το σπιτι ειναι καθαρο. Αλλα μου ζαλισε λιγο το παπαρι οσο περιμενα γιαυτο δε παιρνει 10Γαμήσου
Παρκινγκ ευκολο νομιζω οτι ωρα και ναναι...Γερο-μύστηςΝαι!ΚαπέλοΚαπέλοΚαπέλοΚαπέλο

Καλα γκαμισια

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 03, 2015
Όνομα κοπέλας
Ροζαλίντα
Μέλος
Εγγραφή:
19 Απρ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
79
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Δεκεμβρίου, 2015
Το πάλαι ποτέ Υπόγειο της Κλάρας (2007-8) >>> απο την Αφρική, κατέληξε μέσω…. "Ελληνο- ουκρανίας", στην Ιρλανδία !…. Ζούμε μεγάλες στιγμες ,, Μεγάλο χαμόγελο
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1