Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 197 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Με τη Βαλέρια δεν είχα περάσει τόσο καιρό στο δωμάτιο,παρ'όλο που την είχα δει στο σαλόνι και μου ήταν "συμπαθής"...Έκανα μία βολτούλα στη περιοχή και κατέληξα εδώ...
Ξανθιά κοπελίτσα με ωραίο σωματάκι,απαλή επιδερμίδα,μέτριο στήθος και ωραίο κωλαράκι...Ήθελα να "δοκιμάσω" και έτσι η ευγενική υπηρεσία του οίκου με πέρασε στο δωμάτιο...
Η Βαλέρια δεν άργησε να έρθει,έτσι μετά από λίγα λεπτά εμφανίστηκε στο δωμάτιο...Ξεκινήσαμε με κάποια χάδια στο σώμα μου...Συνέχεια με πεταχτά φιλιά στο λαιμό αλλά και το σώμα της...Να σημειώσω,βέβαια έχει αναφερθεί κιόλας από άλλες κριτικές,πως τα φιλιά στο στόμα τα αποφεύγει...Συνέχεια λοιπόν με λίγο πιπίλισμα στο στήθος της αλλά και χούφτωμα...Πέρασμα του προφυλακτικού και έναρξη στοματικού...
Στοματικό μέτριο αλλά δε το λες και άσχημο αλλά ούτε και τέλειο με ένα τυπικό ανεβοκατέβασμα του κεφαλιού...

Σεξ σε δύο στάσεις,πρώτα ιεραποστολικό με κάπως καλή συμμετοχή και τέλος κατάθεση με τη Βαλέρια στα τέσσερα να δέχεται για λίγα δευτερόλεπτα δυνατό σφυροκόπημα...!
Κάθισε δίπλα μου και μιλήσαμε για λίγο καθώς στο σαλόνι υπήρχε ησυχία.Με ένα πεταχτό φιλί στο μάγουλο με αποχαιρέτησε και με ευχαρίστησε...

Η Βαλέρια είναι ευγενική και γλυκιά όπως γράφω και στο τίτλο...Με λίγη προσπάθεια από μέρους της παραπάνω θα γίνει αρκετά καλή σε αυτό που κάνει...!Πιστεύω πως εάν βελτιώσει ένα κομμάτι των προκαταρκτικών της αλλά και του στοματικού της θα είναι αρκετά καλή επιλογή...!

Αυτά για την εμπειρία μου με τη Βαλέρια,τώρα εσείς μπορεί να έχετε διαφορετική άποψη...


Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 02, 2015
Όνομα κοπέλας
Βαλέρια
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
736
Likes:
51.825
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, n.smirni76, John.Greek και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Δεκεμβρίου, 2015
Είναι αρκετό διάστημα Βασιλη μου εκει και επομένως αν ήθελε ειχε όλο το χρόνο να βελτιώσει τα σημεία που ανέφερες
Το γεγονός ότι εξακολουθεί να έχει τα ίδια χαρακτηριστικά στην απόδοση της,αυτο σημαίνει ότι αυτο που πήρες ,αυτο θα παίρνεις..
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1