Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 188 10
Γενική βαθμολογία
 
5.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
2.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Η εμπειρία των πιο κάτω συναγωνιστών επιβεβαιώθηκε και από μέρους μου, σε μια τυχαία (χωρίς να έχω ενημερωθεί πριν, περαστικός από την περιοχή) συνεύρεση με τη ωραία Σόνια που απλά με θάμπωσε με τα νιάτα και την ομορφιά της. Η κοπέλα είναι πιπίνι γάλακτος, με κορμί λαμπάδα, ψηλό μελανούρι, υπέροχα μακριά μαλλιά, και με συμπαθητικό πρόσωπο. Είναι Ρουμάνα 20άχρονη, με ελάχιστα ελληνικά και στοιχειώδη αγγλικά. Πίπα με πολύ μέτρια. Προκαταρκτικά μηδέν, το μόνο θετικό ότι κάθεται σαν κότα να την χαϊδεύεις, αλλά με το μαλακό γιατί αν κάνεις κάτι πιο δυνατό πετάγεται και "πονάει". Αλλά πως να μην γλύψεις αυτό το θεικό κορμί, με τα υπέροχα λαστιχένια 2μισάρια στήθη, τις μαύρες θηλές σαν πιπίλα, και το ποπό πέτρα; Όμως πολύ μέτρια στον αγώνα, δείχνει εντελώς άπειρη και δεν χαίρεται το σεξ. Κρίμα το κορμί κυριολεκτικά. Παρά τα κομπλιμέντα μου δεν ηρεμούσε για να πηδηχτούμε όμορφα. Πάντως υπακούει αλλά τι να το κάνεις. Γενικά πας μαζί της μόνον για την ομορφιά της, μόνον αυτοί συστήνω να την συναντήσουν. Στο σεξ είναι άστα να πάνε. Όπως είπαν και τα παιδιά πιο κάτω δεν την βλέπω να προκόβει στον χώρο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Σόνια
Kaloeros
Ανώτερος
Εγγραφή:
27 Φεβ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
209
Likes:
4.458
Πόντοι:
9.035
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kaavlas, NikitasI

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού