Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 183 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Σήμερα πέρασα απο το μαγαζί το οποίο και έχει ξανανοίξει με αρκετά λογικές τιμές στην κρίση που διανύουμε (20 ευρώ) για να δοκιμάσω την Χριστίνα καινούρια κοπέλα και αυτή αλλά και να αποκομίσω και μία πρόσθετη εμπειρία απο τον χώρο μιας και δεν τον έχω ξαναδει.
Το μαγαζί είναι αρκετά καλό με ένα χωλ υποδοχής μπροστά και πιο μέσα τοποθετούν μπαρ οι μάστορες και έτσι δεν εισήλθα.Τα δωμάτια είναι μεγάλα,καθαρά και περιποιημένα,το μπροστά όπως μπαίνουμε είναι με κρεββάτι μεγάλο στρόγγυλο. Το δεύτερο δωμάτιο το οποίο και πέρασα και είναι απέναντι απο το κουζινάκι είναι αρκετά μεγάλο,με ένα μεγάλο διπλό κρεββάτι,μοντέρνας τεχνοτροπίας ομοιάζει κάπως σαν τσουλήθρα, είναι στρωμμένο με κόκκινο τάπητα,διαθέτει ντουσιέρα με ζεστό νερό και υγρό σαπούνι,τηλεόραση Lcd 37' που παίζει τσόντα,κόκκινες κουρτίνες και γενικά είναι διακοσμημένο με φινέτσα.Αυτήν την φορά το μαγαζί πρέπει να πήρε το μήνυμα με αυτά που γράψανε συναγωνιστές και έτσι κατά την είσοδο μου η ευγενική υπηρεσία μου πρόσφερε πετσέτα σφραγισμένη.Το ντούζ είχε ζεστό νερό.
Η Χριστίνα εισήλθε μετά απο λίγο στο δωμάτιο με χαμόγελο κάπως αμήχανο.Πρόκειται για κοπέλα Ρωσόφωνη,κανονικών κιλών με λίγα πιασιματάκια,καστανά μαλλιά στο υψος των ώμων.Εμφανισιακά είναι απλώς συμπαθητική και θυμίζει κοπέλα της διπλανής πόρτας.Δεν ομιλεί Ελληνικά παρά καταλαβαίνει μόνο τις βασικές λέξεις για την δουλειά της και μιλάει ελάχιστα Αγγλικά.Φορούσε ένα μαύρο κομπινεζόν το οποίο και της είπα να αφαιρέσει.Μία ελαφρά κοιλίτσα μπόρεσα να διακρίνω.Ξεκινήσαμε με προκαταρκτικά χάδια και κάποια φιλάκια και γλυψιματάκια στο λαιμό της και στις θηλές του στήθους της που είναι δυομισάρι και στητό.Φιλάκια στο στόμα δεν δίνει και τα αποφεύγει ευγενικά και με τάκτ.Κατόπιν ξάπλωσα και η κοπέλα άρχισε να με φιλάει στο στήθος, στην κοιλιά,στα πλευρά και κατόπιν υπόδειξης μου και στον λαιμό.Δεν χρησιμοποιούσε όμως γλώσσα παρά όπως περιέγραψα φιλούσε το σώμα παρά έγλυφε.Κατόπιν η Χριστίνα πήρε μωρομάντηλο και καθάρισε αρκετά προσεκτικά το πέος και τους όρχεις.Ξεκίνησε την περιποίηση απο τους όρχεις τους οποίους και φιλούσε και ρουφούσε απαλά χωρίς την χρήση γλώσσας.Το τσιμπούκι της ήταν πιο ενδιαφέρον καθώς ήταν βαθύ,υγρό,αργό και αισθησιακό.Χάδια στο γατάκι της άφηνε αλλά όχι σε έντονο βαθμό και γενικά απέφευγε τα σταθερά και επίμονα πιασίματα, την κωλάρα της όμως μια χαρά την χούφτωσα στην διάρκεια του τσιμπουκιού.Κατά την διάρκεια του τσιμπουκιού έπαιρνε ποικίλες πόζες και στο τέλος καταλήξαμε και σε 69 το οποίο και ήταν σχετικά σύντομης διάρκειας.
Η κοπέλα μου φόρεσε προφυλακτικό το οποίο ήταν κόκκινου χρώματος (απεχθάνομαι τα προφυλακτικά που έχουν χρώματα) και με καβάλησε.Άρχισε να ανεβοκατεβαίνει πάνω στο πέος μου μέχρι που την σταθεροποίησα για να ρίξω κάποια καρφώματα και εγώ.Στο πισοκωλητό χούφτωνα την κωλάρα της και την πηδούσα αλλά γρήγορα την άλλαξα στην στάση του ιεραποστολικού μιας και δεν είχα τόσο καλή θέα.Να σημειώσω ότι η κοπέλα κάθε λίγο και λιγάκι έλεγχε το προφυλακτικό για να δει μην τυχόν και έσπασε και έβαζε το πέος η ίδια αργά στον κόλπο της για να μην μπει απότομα και σπάσει.Έτσι και στο ιεραποστολικό το τοποθέτησε αυτή αργά μέσα της και μετά με αγκάλιασε σφιχτά ενώ εγώ την πηδούσα φιλώντας την στο λαιμό.
Μιας και στο σεξ η κοπέλα δεν είχε και τόσο συμμετοχή και ήταν κάπως κουμπωμένη και αρκετά προσεκτική σε σημείο που θα μπορούσε να χαρακτηριστεί και ως υποχόνδρια αποφάσισα να μην το παρατείνω πολύ και να περάσουμε στην πίπα που εκεί το κατείχε.Όχι όμως και στην ορχεολειχία.Έτσι ξάπλωσα και η κοπέλα αφού το πήρε μέσα στο στόμα της περίμενε να αδειάσω το φορτίο μου όπερ και έγινε.Κατόπιν τα έφτυσε σε ένα μαντηλάκι και το πέταξε στο καλάθι.
Ντύθηκε με χαιρέτησε χαμογελώντας και αποχώρησε.
Συνοψίζοντας πρόκειται για καινούρια κοπέλα στην δουλειά αυτή,αρκετά ευγενική και κάπως αμήχανη.Κάποιες μικρές ατέλειες τις έχει και έτσι δεν μπορεί να χαρακτηριστεί σαν γκομενάρα η μοντέλο.Στο τσιμπούκι είναι καλή με περιθώρια βελτίωσης.Αντιθέτως στο σεξ είναι αρκετά σφιγμένη και προσεκτική σε βαθμό σχεδόν υποχόνδριο και σίγουρα θα πρέπει να χαλαρώσει και να αφεθεί πιο ελεύθερη για να το απολαύσει αμοιβαία με τον πελάτη.Μιας και είναι καινούρια στην δουλειά έχει ακόμα να μάθει πολλά και έχει σαφώς και περιθώρια βελτίωσης.Την εμπειρία μου με την Χριστίνα την χαρακτηρίζω απλώς καλή και αυτό οφείλεται κυρίως στο ελεύθερο στοματικό τελειωτικό το οποίο και αν δεν παρείχε θα χαρακτηριζόταν σίγουρα ως μέτρια.
Την προτείνω προς δοκιμή σε όσους θέλουν να περάσουν με καινούρια κοπέλα,κάπως αρχάρια που προσφέρει κάποιες εξτρά υπηρεσίες.Για πιο ολοκληρωμένες υπηρεσίες θα πρότεινα σαφώς την Σούζυ εφόσον την πετύχετε στο μαγαζί αλλά και την Καίτη η οποία εφόσον γουστάρετε κοπέλες με πιασιματάκια μπορεί να σας απογειώσει.
Στα θετικά να σημειώσω ότι η υπηρεσία δεν φώναξε την κοπέλα στα 12 λεπτά περίπου που κάθησα στο δώματιο μαζί της.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 04, 2015
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
professorx
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
527
Likes:
28.978
Πόντοι:
35.368
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, Jim25jim, sweeper και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Δεκεμβρίου, 2015
Ωραίος!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1