Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 140 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Βράδυ αργά χθες, ενημερώνομαι ότι δουλεύει μεταμεσονύχτια η Κάρλα. Είχα κ κάτι καύλες κ είχα αποθημένο να τη δοκιμάσω, ξεκίνησα κ πήγα.
Μπαίνω στο σαλόνι, μόλις είχε τελειώσει από άλλον μπουρδελιάρη, μου λέει η υπηρεσία ότι κάνει ένα μπανάκι 2 λεπτά κ έρχεται. Εμφανίζεται με τους βύζους της, δε δίστασα κ δίνω το 20άρη για μέσα.
Το πρόγραμμά της είναι φούλ στα 20.
Μπαίνω σε ένα μικρό σχετικά δωμάτιο, πολύ καθαρό βέβαια, με εσωτερική ντουζιέρα (χωρίς πετσέτες όμως). Μετά από λίγο, εμφανίζεται η Κάρλα.
Για να μην το πολυκουράζω, είναι μια κοντή μιλφού ξανθιά με κάτι πλαστικούς βύζους τούμπανο. Έρχεται, κάθομαι στα γόνατα στο κρεβάτι κ αρχίζει να μου φιλάει στήθος, ρώγες κτλ, ενώ μου χαίδευαι τον πούτσο. Με ρωτάει για το αν θέλω ελεύθερο στοματικό, της απαντάω όχι, κ μου περνάει καπότα, στην ίδια σηκωμένη ψωλή μου (δε γίνεται να μην κατακαυλώσεις χουφτώνοντας αυτές τις βυζάρες). Μου παίρνει μια αρκετά καλή πίπα καθώς της χαιδεύω το κωλί, ώσπου κ τη σταμάτησα για να μην τελειώσω πρόωρα. Με ρωτάει πώς θέλω, τις λέω ανάσκελα (να την κοιτάω κ να τις χουφτώνω τις βυζάρες Χαμόγελο ) Στήνετα με τα πόδια της πάνω από τους ώμους μου, όπου κ της άρχισα ένα σχετικά δυνατό σφυροκόπημα. Μετά από λίγο, επειδή δεν ήθελα να τελειώσω χωρίς να δοκιμάσω την κωλοτρυπίδα της, την παρότρυνα να κάτσει στα πλάγια κ να της τον βάλω πίσω. Υπάκουα, έβαλε λίγο αλοιφή στην τρυπούλα της κ μου τον έχωσε μέσα της. Πολύ γλυκιά αίσθηση Χαμόγελο

Εεεε, μετά από λίγο ήρθε το τέλος. Με φίλησε στις ρώγες κ απήλθε. Σε όλη τη διάρκεια έβγαζε κάτι απαλά επιφωνήματα, ενώ κατάλαβα ότι μάλλον ψιλοδυσανασχετούσε όταν τις πασπάτευα τις βυζάρες, γιατί τα χέρια μου ήταν ακόμα ψιλοκρύα (λόγω ψωλόκρυου κ μηχανής). Χωρίς όμως να το δείξει στον πελάτη, ενώ το ψιλοκατάλαβα κ απέφυγα κ εγώ να παραείμαι γύφτος.

Με τα πολλά, μια ευχάριστη εμπειρία με μια καυλιάρα μιλφού με τούμπανα βυζιά. Από τις κριτηκές περίμενα να παίρνει πιο πολλές πρωτοβουλίες κ να είναι πιο αλανιάρα, αλλά τέτοια ώρα που πήγα, πρέπει να είχε κλείσει ήδη κανά 8ωρο εκεί. Δεν πέρασα πάντως άσχημα, κ ας τελείωσα γρήγορα λόγω καύλας.

Το 10 στο πάρκινγκ είναι λόγω μηχανής, αλλιώς ούτε 4 δε θα έβαζα με αμάξα εκεί πέρα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 04, 2015
Όνομα κοπέλας
Κάρλα
Σπουδαίος
Εγγραφή:
29 Μαρ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
24
Likes:
654
Πόντοι:
2.297
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού