Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 140 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Είχα ακούσει και όντως έχουν γραφτεί πολλά για τη Λαρίσσα....Εντάξει όμορφη κοπέλα δε μπορώ να πω με το που την είδα πέρασα δωμάτιο μίας και με την Κάρλα όπου εργαζόταν μαζί της είχαμε γνωριστεί πιο παλιά...

Πλήρωσα 20 ευρώ και πέρασα στο δωμάτιο...Δεν γδύθηκα αμέσως καθώς δε λειτουργούσε το κλιματιστικό και έκανε κάπως κρύο το δωμάτιο...Ήρθε αφού πρώτα προηγήθηκε συναγωνιστής...
Έβγαλε το κορμάκι της και έμεινε με το στρινγκ...Μου αφαίρεσε το εσώρουχό μου και αφού προσέφερε κάποια χάδια ξεκίνησε το στοματικό με προστασία....Μηχανικό και γρήγορο στοματικό κάτι που δεν απολαμβάνει κάποιος κατά τη γνώμη μου...Γρήγορα γρήγορα αφού ολοκλήρωσε το στοματικό ξακινήσαμε το σεξ με τη Λαρίσσα από πάνω να κινείται σε χαλαρούς ρυθμούς.Γύρισμα και συγχρόνως αλλαγή για πισωκολλητό όπου είναι η καλύτερη στάση κοντά της.Τέλος ιεραποστολικό όπου με πιο δυνατούς ρυθμούς μας βρήκε το τέλος...

Μάζεψε τα εσώρουχά της και αποχώρησε χαμογελώντας...Συμπερασματικά μία τυπική εμπειρία που δεν έχεις να θυμάσαι πολλά πράγματα απλά το ότι η κοπέλα είναι κάπως όμορφη όπως έχουν αναφέρει...
Κατά τα άλλα κάποιοι που τους ενδιαφέρουν αποκλειστικά οι υπηρεσίες ας μην την συμπεριλάβουν στους "στόχους" τους...

Αυτά για την Λαρίσσα,τώρα εσείς μπορεί να έχετε διαφορετική άποψη...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Λαρίσσα
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
736
Likes:
51.825
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, n.smirni76, John.Greek και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού