Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.9 98 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Δευτέρα, ώρα 13:49
Στην πρωινή τσάρκα της εικοστής πέμπτης του περασμένου μηνός, στο συγκεκριμένο μπουρδέλο, είχα δει τη Μαρία. Μια νεαρή πόρνη με ίσιο καστανό μαλλί πάνω απ' τους ώμους, γλυκό πρόσωπο, μεσαίο φυσικό στήθος, μέτριο ανάστημα, αδύνατο καλοφτιαγμένο κορμί μ' ένα μεγάλο τατουάζ (λέξη) στο αριστερό αντιβράχιο κι ένα έγχρωμο τρίμπαλ στην οσφύ. Σήμερα ήταν πάλι εδώ. Το ίδιο και η μεσήλικη αλλοδαπή υπηρεσία, η οποία ανακοίνωσε —όπως και πριν δύο βδομάδες— πρόγραμμα απλό.
Πέρασα στη μικρή, ψιλοάθλια κάμαρα δίπλα στο κουζινάκι. Η Μαρία ήρθε ύστερα από δύο λεπτά. Δεν ήμουν έτοιμος.
— Να πάω στο άλλο δωμάτιο;
— Πήγαινε!
Μετά από έξι λεπτά —κι αφού ολοκλήρωσε ένα σύντομο σαλονάρισμα— ξανάνοιξε την πόρτα μου.
— Δεν άργησα...
Μένοντας ολόγυμνη γονάτισε πλάι μου και ξεκίνησε να παίζει τον πούτσο μου ψευτοχαϊδεύοντάς με στο υπογάστριο. Της θώπευα κι εγώ βυζιά, αυχένα, πλάτη, κώλο, αιδοίο, μηρούς.
Η καλυμμένη πίπα της είχε ρυθμό κι υπομονή, ενώ καθώς με πίπωνε απολάμβανα την αίσθηση των μασταριών της στο κάτω μέρος της κοιλιάς μου — είχε τοποθετήσει το σώμα της σχεδόν παράλληλα στο δικό μου.
Την άφησα να επιλέξει τη στάση της γάμευσης κι εκείνη, αλείφοντας το μουνί της με κρέμα, επέλεξε «πίσωκόλλητο» (sic).
Το περικλανίδιό της ήταν ολοστρόγγυλο.
Κατά τη διάρκεια του γαμησιού (καλή στάση σώματος, ικανοποιητική πρόστριψη, οργασμός [δικός μου] έπειτα από ικανό αριθμό παλινδρομήσεων) ψιλοβογγούσε ευλογοφανώς.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 09, 2015
Όνομα κοπέλας
Μαρία
Φανούρης Τζούρας
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
10 Νοε 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
526
Likes:
3.685
Πόντοι:
14.156
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, n.smirni76

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού