Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 120 10
Γενική βαθμολογία
 
5.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Μια και την ειχα δει στο Διδυμου 20 και μ αρεσε αλλα δεν ειχα περασει στο δωματιο,πηγα σημερα καρφωτος για το Αγκυρας αριστερα,μια και ειχα διαβασει οτι δουλευει εκει τωρα.Πρωτα ειδα την νεαρη σχετικα υπηρεσια που ομολογουμενως ειναι ομορφη γυναικα,ανετα περναγα αν δουλευε κι αυτη.Εμφανιστηκε μετα απο λιγο και η Ιωαννα.Ειναι χοντρουλα,με κοντο μαλλι,βυζαρες,μπουταρες,αγελαδισιο βλεμμα.Εδωσα το αντιτιμο και περασα στο αριστερο δωματιο.Επειδη ειχα περασει σ αυτο το δωματιο πιο παλια,πριν την ανακαινιση,ομολογω οτι εξεπλαγην ευχαριστα.Διακοπτης αυξομειωσης φωτος,κομοδινα,νιπτηρας με ζεστο νερο και καθρεφτη απο πανω,χαλια για να μη παγωνεις και ενας μεγαλος καθρεφτης αριστερα του κρεβατιου.Μετα απο αρκετη ωρα ηρθε και η Ιωαννα τραγουδωντας τα τραγουδια απ το ραδιοφωνο.Ειναι ευχαριστο κοριτσι αλλα οχι χαζοχαρουμενο σε τετοιο βαθμο που να κατανταει ενοχλητικο προς τον πελατη.Πηγε να ξαπλωσει αμεσως στο κρεβατι αλλα την εφερα κοντα μου για προκαταρκτικα,τριψιματα,αγκαλιες και για να παιξω με τα βυζια της.Δεκτικη,αλλα χωρις να συμμετεχει ιδιαιτερα.Μετα πηγαμε στο κρεβατι οπου μου φορεσε προφυλακτικο για στοματικο οπου ειναι πολυ καλη σ αυτο.Βαθυ.Για να προλαβω να της το χωσω και να μη τελειωσω απ τη πιπα,μπηκα κανονικα μεσα της.Ακολουθησε λιγο σφυροκοπημα οπου παλι η Ιωαννα εδειχνε διεκπεραιωτικη.Μονο προς το τελος φανηκε να συμμετεχει αληθινα με κραυγουλες και αφου με αγγιζε ωραια στα χερια και στη πλατη οπως μ αρεσει.Εκει ηρθε και το τελος.Εν κατακλειδι,αφηνει ελευθερα πιασιματα,δε βιαζεται αφου οση ωρα ημουνα εκει δεν ενοχλησε κανεις,αλλα δεν ειναι το κατι φοβερο που θα ηθελες να ξαναπας οπωσδηποτε.Αν και σε αυτο τον σωματοτυπο δεν υπαρχουν και πολλες επιλογες.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 13, 2015
Όνομα κοπέλας
Ιωάννα
Σεβαστός
Εγγραφή:
22 Οκτ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
5.790
Πόντοι:
1.496
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, aselgeia

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Νοεμβρίου, 2015
Την εχω πετυχει μια μερα Ιασωνος 36
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1