Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 175 10
Γενική βαθμολογία
 
6.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετά την τρίτη επιτυχημένη κατάθεση στην Αλεξάνδρα από το Βέργας 3 όροφος, είπα να κατέβω Μεταξουργείο μετά από πολύ καιρό...
Έφτασα κατά τις 7 το απόγευμα στο εν λόγω ρομαντικό μπουρδέλο αναζητώντας κάτι σάπιο να γαμήσω. Η ευγενική ξανθιά τσατσά που δουλεύει και στην Διδύμου, μου παρουσίασε την Κατερίνα και την Ελένη. Διάλεξα την κυρά Λένη γιατί έβγαζε κάτι πρόστυχο και ρομαντικό συνάμα. Η κυρά Λένη είναι ξανθιά με κοντό σπαστό μαλλί, είναι γύρω στα 55, έχει μεγάλα βυζιά με τεράστιες ρόγες, κοιλίτσα σε λογικά πλαίσια λόγω ηλικίας και τατουάζ πάνω από τον κώλο της. Έδωσα τα 10 ευρώ και μπήκα στο καλτ δωμάτιο περιμένοντας την...
Μόλις μπήκε μέσα, της όρμισα και αρχίσαμε με γλωσσόφιλα στα όρθια και έτριβα τον πούτσο μου πάνω της. Επίσης κατέβασα το κοκκινο φόρεμα που φορούσε και άρχισα να γλύφω τις μεγάλες της ρόγες, ενώ το ένα μου χέρι ψαχούλευε το αξύριστο μουνί της. Μετά ξάπλωσα και αφού της είπα να τον πάρει χωρίς, άρχισε να μου γλύφει κατά μήκος από τα αρχίδια μέχρι το πουτσοκέφαλο και μετά να τον παίρνει όλο στο στόμα της. Η πίπα της γρήγορη και με πολύ σάλιο ανάλογη της μεγάλης εμπειρίας της. Με ρώτησε αν αντέχω ή να ξεκινήσουμε? Αφού της είπα ότι αντέχω αρκετά ακόμη, της είπα να ανέβει πάνω μου και να τρίψει την μουναρα της πάνω στο καυλί μου πριν βάλουμε προφυλακτικό. Το έκανε χωρίς αντίρρηση και άρχισε να τον τρίβει στον καυλομένο πούτσο μου βγάζοντας έντονες κραυγές και δίνοντας μου γλωσσόφιλα. Εκεί είχα καυλώσει τόσο που και να τον έβαζε μέσα της δεν θα χα θέμα.
Μετά από τα καλά προκαταρκτικά, μου πέρασε την κοκκινη καπότα με την σιχαμερή μυρωδιά του λαδιού που έχει και με καβάλησε για να ξεκινήσει το σεξάκι. Σε αυτή την στάση χοροπηδούσε έντονα πάνω στον πούτσο μου και το κρεβάτι έπαιζε ακαταλαβίστικες ερωτικές κλίμακες με το γνωστό τρίξιμο που έβγαζε. Η κυρά Λένη μου έδινε ρομαντικά γλωσσόφιλα και έλεγε διάφορα καυλιάρικα λόγια δείχνοντας να το έχει τεράστια ανάγκη. Μετά την σταμάτησα και στήθηκε από μόνη της στα τέσσερα για να την καρφώσω. Την γάμησα δυνατά σε αυτή την στάση και της έριχνα σκαμπίλια στην κωλάρα της, με αυτήν να το ευχαριστιέται περισσότερο και να με προτρέπει για δυνατό σφυροκόπημα. Δεν της χάλασα χατίρι, αλλά ήθελα να τελειώσω εγώ από πάνω της. Σε αυτή την στάση άνοιξε τέρμα τα πόδια της για να τον βάλω όλο μέσα της και ενώ την γάμαγα δυνατά, η κυρά Λένη φώναζε σαν τρελή και εγώ σεληνιασμένος από το σκηνικό, της λέω θέλω να χύσω μέσα στο μουνί σου και αυτή μου είπε χύσε όπου θέλεις. Μόλις το ακούω έβγαλα την καπότα και πάω να της τον βάλω, αλλά τραβήχτηκε τελευταία στιγμή λέγοντας ότι δεν κάνει τέτοια. Τελικά τραβώντας μια γρήγορη μαλακία έχυσα πάνω στην μουνάρα της και αφού σκούπισε το ζεστό σπέρμα μου, έφυγε γρήγορα γιατί ήδη πέρασε αρκετή ώρα και την είχε φωνάξει η τσατσά. Εγώ έριξα το προβλεπόμενο κατούρημα στον νιπτήρα και την έκανα....Κουλ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 10, 2015
Όνομα κοπέλας
Ελένη
E
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Григорий Лепс

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Νοεμβρίου, 2015
Καθώς διάβαζα την κριτική σου ζαλίστηκα
Ειλικρινά δε ξέρω τι να γράψω Προσκύνημα
P
Parakmiakos
11 Νοεμβρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Το είχες τεράστια ανάγκη χύστη μου Κουλ
E
Erotiaris26
13 Νοεμβρίου, 2015
Εωσφορικό χτύπημα . Προσκύνημα

Ευγε !
Μήπως σου είπε κι εσένα οτι τώρα "τελευταία" το ξεκίνησε ?
14 Νοεμβρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Όχι δεν είπε κάτι τέτοιο. Μάλλον θέλει να γνωριστούμε καλύτερα Έρωτας
E
Erotiaris26
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4