Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.8 30 10
Γενική βαθμολογία
 
4.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Μεταμεσονυκτια βολτα στο συγκεκριμενο οικο,αναζητωντας την Αννα την Πολωνεζα πετυχα μετα απο καιρο τη γνωστη(σε πολλους απο μας)Βανεσσα.Η Βανεσα για οσους δεν γνωριζουν ειναι βουλγαρα προ-μιλφ με καυλωτικη φατσα και βραχνη(μεχρι παρεξηγησεως)φωνη.Η τσατσα μου παρπυσιασε το προγραμμα το οποιο περιλανβανει ελευθερο στοματικο,69.ισπανικη,το οποιο δεν ισχυει γιατι η τυπισα στο δωματιο τα αποφευγει(ηξερα οτι θα ηταν ετσι αλλα περασα γιατι με καυλωνει απιστευτα η φατσα της)Ετσι κι εγινε μετα απο αρκετη αναμονη η τυπισα ηρθε στο δωματιο,ξαπλωσε διπλα και αρχισε να μου τον παιζει πιανοντας μου την κουβεντα για ασχετα θεματα,καποια στιγμη και με μια γρηγορη κινηση παει να μου φορεσει προφυλακτικο,στην επισημανση που της εκανα για ελευθερο στοματικο το οποιο ανακοινωνεται και αφου εκανε το κοροιδο,τελικα προχωρησε σε μια αεροπιπα με παραλληλο γλυψιμο τοτ κορμου(για ισπανικη και 69 ουτε λογος)την πηρα σε δυο στασεις,πλαγια και πισωκολλητο με θεα την κωλαρα της και με υποκρουση ψευτικα μεχρι αηδιας βογγητα.Προσωπικα οσο και να με καυλωνει η μουρη της δεν την ξαναπαιρνω,γιατι οπως γραφω και στον τιτλο του σχολιου η γκομενα ειναι μεγαλο λαμογιο...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 01, 2015
Όνομα κοπέλας
Βανέσσα
Μέλος
Εγγραφή:
4 Φεβ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
253
Πόντοι:
21
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού