Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 170 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Καταρχας να διευκρυνισω οτι η επισκεψη εγινε στο ισογειο τσαρδι του οικου.Κατα δευτερον η εν λογω Χριστινα νομιζω οτι ειναι αυτη που περιγραφει πιο κατω ο Φανουρης τουλαχιστον ετσι ταιριαζει απ την περιγραφη.Ειναι μια σκουροχρωμη ψηλη,αδυνατη μαλλον τσιγγανα με χαρακτηριστικο προσωπο με σχιστα ματια και βυζι μετριου μεγεθους αλλα με πεταχτες ρωγες.Νομιζω πως την εχω πετυχει και στο ονλυγκρικαδικο Κολωνου 32Β στα 15ευρω.Στο σαλονι βγηκε χαμογελαστη "γεια σας τι κανετε κλπ" την ειδα και θυμηθηκα οτι αυτη την ειχα βαλει στο ματι απο πιο παλια και δεν ειχε τυχει να την παρω.Τι το θελα τελικα καλυτερα να τα ετρωγα σουβλακια Κεφάλι σε τοίχο! .Λοιπον δινω το 10αρικο και μπαινω στο δεξι δωματιο οπως μπαινουμε το οποιο ειναι ανακαινισμενο και πολυ καλο.Η ψηλη αφου τελειωσε με εταιρο συναγωνιστη ηρθε σε εμενα.Οταν μπηκε ημουν καθιστος στο κρεβατι λεει ενα γεια και παει και καθεται κατευθειαν στο κρεβατι και ακουω να ανοιγει την καποτα.Ωπα λεω τον ηπιαμε εβλεπα που παει το πραγμα.Ελα μου λεει ξαπλωσε.Παω ξαπλωνω και χωρις ιχνος προκατ μου βαζει την καποτα σε πεσμενο και αρχιζει πιπα.Φυσικα ηταν δυσκολο να καβλωσω υπο τετοιες συνθηκες.Με τα πολλα ρουφηγματα και εγω χουφτωνοντας την προσπαθησα να συγκεντρωθω για να εχω στυση.Απεκτησα με τα πολλα μια 60αρα στυση και αυτη συνεχισε την πιπα βαζοντας και λιγο δοντι και κοιτωντας με στα ματια αλλα μου εδινε την εντυπωση οτι ηταν καπως ειρωνικη(οπως αναφερει επισης ο Φανουρης πιο κατω).Τεσπα καποια στιγμη σταματαει την πιπα χωρις να ειμαι φουλ καβλωμενος και μου λεει παμε.Ετσι την βαζω ιεραποστολικο.Αφου εβαλε κρεμα στο μουνι της στηθηκε.Μπηκα μεσα της και αρχισα να την γαμαω ενω παραλληλα της χουφτωνα τα βυζια.Με κοιταγε με τις ματαρες της αλλα ηταν σχετικα απαθης και ντακαβλε η ολη φαση ενω υπηρχε στο βλεμα της μια δοση ειρωνειας.Με τα πολλα την γαμησα για λιγο ετσι αλλα ενιωθα να μου πεφτει.Ετσι βγηκα απο μεσα της και αρχισα λιγο να τον παιζω μπας και ξανασηκωθει.Εκεινη προθυμοποιηθηκε να μου τον παιξει αυτη.Ετσι και εγινε μου τον επαιζε οπως ηταν με την καποτα και εγω της χουφτωνα τα βυζια μεχρι που εχυσα.Γενικα μια μουφα καταθεση... η κοπελα ειναι κορμι αλλα δεν το χει καθολου ειναι τελειως ντεκαβλε και καπως ειρωνικη και σε ξενερωνει οποτε φυσικα και δεν προτεινεται ουτε και προκειται να την ξαναπαρω εγω με τιποτα.Αυτα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
Tsarkalakos
Ανώτατος
Εγγραφή:
30 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
302
Likes:
4.508
Πόντοι:
16.491
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, aselgeia

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Νοεμβρίου, 2015
Ας πάει να την επισκευτει κανένας προικισμένος πουτσαρας να της το κάνει τούνελ για να δούμε αν θα ειρωνευται μετά
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1