Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 559 10
Γενική βαθμολογία
 
4.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Απογευματινη τσαρκα στην φυλλης και τα περιξ μπηκα και σε αυτο το σπιτακι.Η ευγενική τσατσα μου παρουσιασε δυο κοπελες, την Σιμόνα και την δευτερη δε θυμαμαι το ονομα τηςΕμμμμ.Η σιμονα για οσους δεν την ξερουν ειναι μια φηλη κοπελα με μακρι καστανο (αν θυμαμαι καλα Χμμμ;) μαλλι ωραιο κολαρακι και δυαρι βυζι.Η συγκεκριμενη μου τραβηξε το ενδιαφερον με ενα καλο και ζεστο σαλοναρισμα.Η ιδια με πηρε απο τα χερια και με οδηγησε στο δωματιοΝτροπή δε μπορουσα να αντισταθω και εδωσα το μπλε παραβολο στην τσατσα.Αναμονη κανενα πενταλεπτο και ακουω τα τακουνακια να πλησιαζουν εξω απο την πορταΈρωτας.Μπαινει μεσα η Σιμονα χερετιομαστε και παει να ανεβει στο κρεβατι στα 4.Στη θεα του κωλου της αρχισα να καυλωνα και ξεκιναω το χουφτομα.Ξαπλονω στο κρεβατι και μου πιάνει κουβεντα για κανενα πενταλεπτο.Στη συνεχεια παει να ξεκινησει μια πιπα με σκουφακι ενω ειχε ανακοινωθεί ελεύθερο στοματικοΚεφάλι σε τοίχο!.Δε λεω τιποτα και συνεχιζουμε.Την στήνω στα 4 για να εχω θεα το κολαρακι της και αρχιζω το σκαψιμο.Για καποιο λογο δεν πολυγουσταρε και μου λεει ελα απο πανω.Μαλακία.Την γυριζω τελικα σε ιεραποστολικο δωσαμε και μερικα πεταχτα φιλακια αλλα η κοπελα φαινοταν να βαριεται παρα πολυ.Ανεκφραστη, αμίλητη απλα καθοταν με ανοιχτα τα ποδια και κοιτουσε.Θυμός.Καπου εκει αρχιζει και η πτωση της σημαίας απο τα νευρα και της λεω να μου κανει πιπα για να τελειώσω.Τον παιρνει στο στομα γιαπεριπου μισο λεπτο ξαπλωνει διπλα μου με κοιταει με υφος "τελειωνε δε θα φαω ολη την μερα μου εδω" και μου τον παιζει τελειως αγαρμπα.Εννοειτε οτι η τελικα δεν μου σηκώθηκε και εν συνεχεια δεν τελειωσα.Την έδιοξα ντύθηκα και έφυγα σκεπτομενος το 20αρι που πέταξαΘυμόςΚεφάλι σε τοίχο!

Γενικα απο τον χωρο και απο την υπηρεσία δεν εχω παραπονο αλλα οι υπηρεσίες της κοπελας δεν ειναι για αυτην την περιοχηMoney Mouth
Στο Parking εβαλα μεγαλη βαθμολογια επειδηη ήμουν πρεζοςΧαμόγελο

Αυτο απο εμενα ελπιζω να βοήθησαΚαπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Σιμόνα
ZoReN
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
24 Μαϊ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
2.482
Πόντοι:
506
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Νοεμβρίου, 2015
Σιμόνα είχα πάρει παλιά στο χωματιανού ως καλουντια και μάλιστα 2 φορές, πέρα από τα φιλιά ψόφια στ άλλα ... βέβαια ομολογώ έχει ομορφύνει από τότε
09 Νοεμβρίου, 2015
γεια σου φιλε spougena.ισχυει οτι εμφανισιακα η σιμονα ειναι αξιολογο κοματι και για αυτο περασα μαζι της αλοστε αλλα απο υπηρεσιες αστα..Κεφάλι σε τοίχο!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2