Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 559 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
ενα καλοκαιρινο μεσημερι επισκεφτηκα τον οικο και περασα μεσα με την Καμελια δεν σχολιαζω την κοπελα απο ομορφια γιατι υπαρχουν αρκετες κριτικες, γλυκο χαμογελο ευδιαθετη με καβλωσε τοσο πολυ (φιλώντας με σε ολο το κορμι )ωστε οταν τον πηρε στο στομα της με βαθια και αργη πιπα, γλυφωντας αρχιδια κλπ δεν αντεξα και εχυσα στο στομα της, αφου τα εφτυσε και ξεπλυθηκε στον νιπτηρα ξανααρχισε την πιπα προσπαθωντας να με καβλωση παλι, τελος παντων δεν μου σηκωνόταν και προτιμησα να εκτιμησω τις υπηρεσιες της αλλη φορα. Αυτη η φορα ετυχε σημερα ,περασα μεσα χωρις πολλα-πολλα, περιμενοντας λιγη ωρα γιατι τα δωματια ηταν γεματα,με αποζημιωσε ομως με το παραπανω με τα φιλια σε ολο το κορμι την υπεροχη πιπα, ομολογω λιγες καταφερνουν να το παρουν τοσο ανετα μεχρι την ριζα,με καβαλαει και αρχιζει ενα κουνημα με σωστο ρυθμο,κανουμε καποιες στασεις,και φτανει η ωρα να στηθει στα τεσσερα για να απολασω το υπεροχο γκροβερακι της, τον πηρε ολο -μα- ολο διχως τσαλιμακια,συνέχισα να την σφυροκοπαω για αρκετη ωρα ομως ηθελα να τελειωσω στο στομα της, |οτι της ζητουσα μου απαντουσε οτι θελεις, ζητα μου οτι θελεις, βγαζει το προφυλακτικο και ενω χαιδευα το μουνακι και την κωλοτρυπίδα της χυνω το πολυτιμο υγρο μου στο στοματακι που δεν σταματησε μεχρι να με ρουφηξει τελειως. Απο τα καλυτερα γαμησια τον τελευταιο καιρο. Νομιζω θα γινει νουμερο 1 στις προτιμησεις μου.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 24, 2015
Όνομα κοπέλας
Καμέλια
Μέλος
Εγγραφή:
5 Μαρ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
48
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού