Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 269 10
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Λωρη ειχε μπει στο στοχαστρο μου απ την ημερα που την ειχα δει μαζι με τη Νατασσα στον 2ο οροφο του 30Β.Τοτε ειχα επιλεξει Νατασσα "λογο κριτικων" αλλα σημερα πηρα την Λωρη λογο βυζιων Γλώσσα (Βεβαια σημερα επαιζε και μονη της οποτε η αποφαση ηταν ευκολοτερη).Η Λωρη ειναι μια σχετικα κοντη ,γεματουλα κοπελιτσα οχι χοντρη,με ωραιες βυζαρες με χοντρη ρωγα,μελαχρινη μακρυα μαλλια και πονηρη χαριτωμενη φατσα.Δεν ειναι μουναρα αλλα ευκολα την παιρνει κανεις καθως ειναι γενικα συμπαθης παρουσια.Στο σαλονι εμφανιστηκε τσιτσιδι και γω δεν χρονοτριβησα και εβγαλα το 10αρικο και μπηκα δωματιο.Ηρθε υστερα απο κανα 10λεπτο λογω αλλων συναγωνιστων.Μπηκε μεσα προσχαρη ειχαμε λιγο σοσιαλ και επειτα οδηγηθηκαμε στο κρεβατι για να με "σκισει" οπως δηλωσε.Ξεκινησε με απαλα-αισθησιακα φιλακια σε ολο το σωμα μου και συνεχισε με λιγο ισπανικη με τις βυζαρες της.Οταν με καβλωσε εβαλε την καποτα και αρχισε πιπα.Ειχε κατσει χαμηλα στα ποδια μου και με πιπωνε κοιτωντας με στα ματια αργα και αισθησιακα.Η πιπα της καλη χωρις ομως περιποιηση της γυρω περιοχης.Επειδη ειμαι καιρο εκτος δρασης δεν την αφησα να κανει πολυ ωρα πιπα για να μη με τελειωσει ετσι.Ετσι της εκανα νοημα να σταματησει και το επραξε μετα απο λιγα δευτερολεπτα.Στο σεξ παιχτηκε μονο μια σταση αυτη του ιεραποστολικου για να μπορω να χαρω τις βυζαρες της τις οποιες εγλυψα δεοντως Γλώσσα.Αυτη ειχε καποια καλουτσικη συμμετοχη στην ολη φαση.Σε αυτη τη σταση υστερα απο λιγο εδωσα το υγρο πυρ μου μεσα στο μουνακι της με καποτα φυσικα Ναι!
Λογικα θα την ξαναδοκιμασω για να την χαρω πιο πολυ ωρα και να βγαλω καλυτερα συμπερασματα για την αποδοση της παντως απο την πρωτη εμπειρια μαζι της την προτεινω για δοκιμη.Αυτα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Λώρη
Υπηρεσίες
Tsarkalakos
Ανώτατος
Εγγραφή:
30 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
302
Likes:
4.508
Πόντοι:
16.491
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, aselgeia

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού