Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 227 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε Κυριακή μεσημέρι , την Βιολέτα εννοείται ότι την έχω δεί πάρα πολλές φορές στις βόλτες μου αλλά δεν μου έκανε ποτέ κλίκ να περάσω και ας έχω πάει και με πολύ χειρότερες σε εμφάνιση απο αυτή. Άκουγα όμως καλά λόγια για αυτήν και είπα να την δοκιμάσω.
Η Βιολέτα είναι μια καστανή κοπέλα απο την Μολδαβία και είναι 23 ετών , έχει σώμα με πιασίματακια αλλά σχετικά σφιχτό και 2-2.5άρι βυζί. Μιλάει και καταλαβαίνει κάποια ελληνικά αλλά πρέπει να της μιλάς πολύ αργά και καθαρά. Η υπηρεσία την προμοτάρει πολύ καλά λέγοντας ότι κάνει τα πάντα στο δωμάτιο , άκα , κώλο την χύνεις στο στόμα στο πρόσωπο στα βυζιά , την γαμάς δεξιά την γαμάς αριστερά κλπ....
Πλήρωσα και πέρασα στο δωμάτιο , φρεσκαρίστηκα και την περίμενα , δεν είχε άλλον πελάτη αλλά ψιλοάργησε γιατί όπως κάνει πάντα καυλάντιζε με πελάτη στο σαλόνι. Ήρθε στο δωμάτιο χαμογελαστή και ευδιάθετη , κάθισα στην άκρη του κρεβατιού και την έφερα κοντά μου της αφαίρεσα το σουτιέν και ασχολήθηκα λίγο με τα βυζιά της , στην συνέχεια της έβγαλα το εσώρουχο , αυτή κατέβηκε απο τα τακούνια της και μου είπε να ξαπλώσω. Ήρθε στα πλάγια απο το κορμί μου και ξεκίνησε να με φιλάει στο πρόσωπο και στον λαιμό , ανταλλάξαμε και κάποια γλωσσόφιλα τα οποία δίνει αλλά προσπαθεί να τα αποφύγει κιόλας. Κατέβηκε προς τα κάτω και για αρκετή ώρα ασχολήθηκε με το να μου γλύφει τις ρόγες στην συνέχεια την κοιλία. Φτάνοντας πιο κάτω με ρώτησε αν θέλω προφυλακτικό. Πήρε μαντιλάκι και σκούπισε τόσο τον πούτσο μου όσο και τα αρχίδια μου. Ξεκίνησε πίπα η οποία γενικά ήταν μετριότατη και με πολύ χέρι αλλά ασχολήθηκε απο μόνη της για αρκετή ώρα με αρχίδια και το έκανε και καλά. Της ζήτησα να γυρίσει σε στάση 69 , το έκανε αλλά μόλις πήγα να την γλύψω τραβήχτηκε και είπε ότι γαργαλιέται....
Πέρασμα προφυλακτικού , πρώτη στάση πισωκολλητά στα τέσσερα με αυτή στην άκρη του κρεβατιού , καλή στάση σώματος , αντέχει δυνατό σφυροκόπημα όσο την γάμαγα με τα χέρια μου της έτριβα τους ώμους κάτι που της άρεσε απο ότι κατάλαβα γιατί όταν σταμάτησα μου έπιασε το χέρι για να συνεχίσω. Σταμάτησα , πήγε να γυρίσει ανάσκελα αλλά της είπα να μείνει όπως είναι , σιγά σιγά έβαλα τον πούτσο μου στην κωλοτυπίδα τής μέχρι που μπήκε όλος μέσα , την γαμούσα αρχικά σε ήρεμους ρυθμούς , σταδιακά ανέβασα ρυθμούς και δεν χαμπάριασε καθόλου....Της γάμισα το κωλί αδιαμαρτύρητα για 5λέπτα γεμάτα. Όταν έφτασα στα όρια του να χύσω σταμάτησα , πήρα μωρομάντιλο απο το κομοδίνο δίπλα απο το κρεβάτι έβγαλα την καπότα , της είπα να γονατίσει και παίζοντας τον πούτσο μου την έχυσα στην μάπα...
Της έδωσα μωρομάνιτλο να σκουπιστεί τα χοντρά χοντρά με χαιρέτησε και πήγε δίπλα στο μπάνιο για να πλυθεί. Στο δωμάτιο έκατσα γεμάτο 15λέπτο , η Βιολέτα δεν βιάζεται καθόλου αλλά και η υπηρεσία δεν χτύπησε πόρτα , τώρα απο υπηρεσίες την βλέπεις οτι έχει πολύ καλή διάθεση , έχει συμμετοχή στήνεται καλά και τον παίρνει χωρίς να κλέβει , εντάξει 69 δεν κάνει , τώρα απλά δεν της αρέσει γαργαλιέται όπως δηλώνει ελάχιστα με απασχόλησε , το μόνο μειονέκτημα είναι η πίπα της η οποία είναι μέτρια ρηχή και με πολύ χέρι.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 18, 2015
Όνομα κοπέλας
Βιολέτα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
191.820
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού