Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 294 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Eπίσκεψη στο σπιτακι της βέργας 3 δεξιά ισόγειο για να βρω τη Στέλλα αλλά δέν μου έκατσε , την ειχε παρη συναγωνιστης για πολλή ώρα.

Αριστερά 2 κοπέλες Καιτη και Ελλη διάλεξα Καίτη μου φάνηκε γνωστή από κάπου αλλού ,ρώτησα τόν κύριο επί τής πόρτας και μου είπε ότι δουλευη ένα περιπου χρονο στο έν λογο, και όμως την θυμαμαι από κάπου αλλού.

Τέλος πάντων βγάζω το εικοσάευρο και περναω πρώτη πορτα άριστερά. κάνω ένα ντουζάκι και περιμενω, δεν άργησε να ερθη η Καίτη μια κοπελα μετριου ύψους γυρω στα 37 ουκρανεζα καλά ελληνικά πλαδαρό στήθος δυάρι πεταχτο κωλαράκι κυταρίτιδα μηδέν.

Ξαπλώνη διπλα μου και αρχίζη τα χάδια απο το στήθος φιλακια πεταχτά οχι κάτι το ιδιαίτερο , εγώ απο πλευράς μου ξεκίνησα τα χουφτώματα περασμα προφυλακτικού και ξεκίνησε πιπα καλή με χαιδεμα στα @@δια.
Στήσιμο στα τεσσερα στήν ακρη του κρεβατιού με εμένα όρθιο να σφυροκοπάω σε ρυθμούς έντονους, ενω το χέρι μου χαιδευε την κωλοτριπιδα της. βαζω το χέρι μου στο πορτοφολι που ήτανε δίπλα στό κομοδίνο βγαζω ένα εικοσάρι , της λέω δικό σου με νόημα , τα ματια της έλαμψαν κατάλαβε ότι ηθελα πίσω πορτούλα , κρεμούλα γρήγορα γρήγορα και διείσδυση σχετικά εύκολη , δέν άλαξα στάση όλα γίνανε στό άψε σβήσε το χυσιμο ήρθε γρήγορα με τήν Καίτη να βγαζη κραυγούλες , τώρα θα μου πείς ψευτικες άληθινες κανένας δεν ξέρη.

Αυτό που ξέρω όμως είναι ότι αν θέλουνε οι κοπελες βγάζουνε μαρούλι πολύ.

Διπλά και τριπλά μεροκάματα εν μέσω κρίσης.

Αυτά φίλοι μου με το ουκρανικό μιλφάκι 20+20=40 ευρουλάκια σε 15 λεπτά !!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 08, 2015
Όνομα κοπέλας
Καίτη
Υπηρεσίες
a-aprilios
Μέλος
Εγγραφή:
14 Απρ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
377
Πόντοι:
21
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Gingos

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Οκτωβρίου, 2015
Χαλατε την πιατσα οταν πληρωνετε εξτρα!
DN
Duke Nukem
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1