Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 294 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μετά από μια σύντομη τσάρκα στα πέριξ, περασα το κατώφλι του οικου για να τσεκαρω. Με το που μπηκα αντίκρυσα ενα μικρο, καλοσχηματισμένο, υπέροχο κωλαράκι... Γυρισε και μου μιλησε και με μια πολύ γρήγορη αλλα πολυ προσεκτική ματια διαπίστωσα οτι η κοπέλα ήταν πολύ καλή και στ αυπόλοιπα για τα γουστα μου. Πολύ ομορφο και χαμογελαστο πρόσωπο, λεπτή με ωραίοτατο τουρλωτο κωλι και μικρό αλλα ομορφο στηθος... 3-4 συναγωνιστές κάθονταν στον καναπε και μιλαγαν με το πιπινι. "Θα περασουμε?" με ρωτησε... "Εχεις κόσμο που περιμενει βλεπω" της ειπα... "Οχι ειναι φίλοι μου αυτολι"... μου ειπε. "ΟΚ παμε" της λεω. Μπηκαμε στο δωματιο όπου την περιμενα 5-6 λεπτα ενω φρεσκαριζομουν στο ντους. Μολις οι φωνες επαψαν, ηρθε μεσα. Με μια πολυ πιο προσεκτικη πλεον ματια, παρατηρησα οτι ειναι πολυ πολυ ομορφη! Και παντα με το χαμογελο... Ηλικια περιπου στα 25 θαλεγα. Γδύθηκε, και επεσε απαλα πανω μου. Αρχισα να την χαιδευω ηρεμα λεγοντας της ποσο ομορφη ειναι. "Εισαι πολυ καθαρός" μου ειπε... "Κι εσυ κουκλα" αποκριθηκα. Το μικρο Ρουμανακι επιβεβαιωσε την αψογη τεχνική στο στοματικο τηε εν λογω σχολης. Μια αριστη, μα αριστη πιπα απ ολες τις αποψεις. "Εδω στην Ελλαδα εμαθα τι σημαινει τσιμπουκι" μου ειπε... Χα χα χα.... Μετα απο κανα 10λεπτο πιπας, και αφου καναμε για 2-3 λεπτα 69 - απο το οποιο η ιδια σηκωθηκε και το ξαναγυρισε στην πιπα, την εβαλα στην κλασικη ιεραποστολικη σταση. "Εχεις πολυ ωραια ματια " μου ειπε η μικρη... Την πηρα βαθια και ενιοτε εντονα σ αυτη την σταση χαιδευοντας απαλα το υπεροχο στηθος της. εΔεν ειχε βαλει κρεμα παρα το σαλιο της πριν μπω... Οι κραυγες της διακριτικες αι αληθοφανεις... Την γυρισα μετα στο πλαι και μετα απο 5 λεπτα σφυροκοπημα και χαζεμα αυτου του μικρου σκληρου κωλου ηρθε απολαυστικα το τελος. "Μμμμ εβγαλες πολυ" μου ειπε. ΦΙλιθηκαμε κι εφυγε ηρεμα. Βγαινοντας ειδα και την τσατσα ετσι για την ιστορια...
Μια εξαιρετικη συνευρεση χωρις υπερβολή... Μ ενα πολυ ομορφο πλασμα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ντέλια
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
26 Μαϊ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
31
Likes:
470
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Gingos

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού