Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 269 10
Γενική βαθμολογία
 
7.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Στοχευμενη πρωινη καταδρομικη στο Μεταξι για την Νατασσα την οποια ειχα βαλει στο στοχο κυριως λογο των καλων κριτικων που εχει στο σαιτ.Εμφανησιακα δεν την καλοθυμομουν αν και την ειχα δει κανα δυο φορες παλαιοτερα.Ετσι ανεβαινω στον 2ο οροφο και περιμενω σαλονι.Βγηκαν δυο κοπελες Νατασσα και Λωρη(ωραιο μωρο θα δοκιμαστει).Επιλεγω Νατασσα λογο κριτικων.Εμφανησιακα δεν λεει πολλα.Ειναι μια κοντη,γεματουλα κοπελιτσα με μετρια φατσα με γυαλακια.Στο σαλονι ειναι πολυ συγκρατημενη και δεν σε προιδεαζει για το μεσα.Αν δεν ηξερα οτι μεσα ειναι καλη δεν τπηρχε περιπτωση να την επιλεξω.Ομως λογο του σαιτ το επραξα και εδωσα το 10αρικο στην Κα Βερα και μπηκα δωματιο.Η Νατασσα ειχε αλλον πριν απο μενα οποτε περιμενα κανα 10λεπτο να ερθει.Οταν μπηκε ηταν σοβαρη και ανεκφραστη οπως λεει και ο "Επιρρεπης" και με κοιταγε στο προσωπο σαν να κανει face control.Με πλησιασε και αρχισαν τα χουφτωματα.Αρχισα να της φιλαω τα βυζια και το λαιμο ενω αυτη μου ειχε πιασει το καβλι.Εκει αρχισε να κανει παιχνιδι με τη γλωσσα της και ηταν το πρωτο σημα για ρομαντικα γλωσσοφιλα.Δεν της τα εδωσα αμεσως τα αφηνα για το κυριως πιατο.Ετσι αυτη συνεχισε να μου τον παιζει και παραλληλα να μου γλυφει το στηθος αργα και αισθησιακα μεχρι που εγινα καγκελο.Ετσι οταν ημουν ετοιμος μου εβαλε την καποτα ετσι στο ορθιο και αρχισε πιπα με λιγο δοντι αλλα κατα τα αλλα καλη με πονηρες ματιες γλυψιμο του κορμου κλπ.Δεν την αφησα πολυ καθωτι πολυ καβλωμενος και την εστησα αμεσως ιεραποστολικο.Εκει η φαση εξελιχθηκε σε πολυ gfe κλιμα με γλυψιματα εκατερωθεν και πολλα ρομαντικα γλωσσοφιλα τα οποια απο μεριας της ηταν λυσασμενα και παθιαρικα με δαγκωματα στα χειλη κλπ.Το κρατησα ετσι μεχρι τελους καθως την ειχα καταβρει.Πρωτου αποχωρησει μου εσκασε αλλο ενα λυσασμενο γλωσσοφιλο και την εκανε.
Συνοπτικα η Νατασσα ειναι πολυ καλη για 10αρικο οπως λενε και τα παιδια απο κατω και αν ξεπερασεις την μετρια εμφανιση και μπεις για τις υπηρεσιες δεν θα χασεις.Αν εκανε και καραμελωμα στα @@ θα ηταν τοπ.Approved!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Νατάσσα
Υπηρεσίες
Tsarkalakos
Ανώτατος
Εγγραφή:
30 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
302
Likes:
4.508
Πόντοι:
16.491
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, aselgeia

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού