Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 140 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πήγα το απογευματάκι να δω τη Λαρίσσα, που είναι καινούργιο αίμα και που το παρουσιαστικό της είχε ενθουσιάσει κάποιους συναγωνιστές. Υπήρχε αρκετός κόσμος στο σαλόνι της αναμονής. Φαίνεται είχε πέσει σήμα. Στην αρχή η κυρία τσατσά μας παρουσίασε την Κάρλα, την γνωστή ξανθούλα μιλφ του οίκου. Στη συνέχεια βγήκε από το δωμάτιο η Λαρίσσα και όλοι βουβάθηκαν. Τα εικοσάρικα βγήκαν άμσεα από τις τσέπες των πελατών. Η κυρία τσατσά ρύθμισε τις προτεραιότητες. Η Λαρίσσα είναι μια ρωσσίδα μοντέλο, γυναικάρα τούμπανο, ψηλή, μελαχρινή, με μακρύ μαλλί, μαυρισμένη, με ζαρτιέρες και ψηλοτάκουνα πορνοπάπουτσα. Σκέτη τσόντα. Στήθος μεγάλο στητό, κορμάρα, προσωπάρα. Νομίζω ότι ομορφότερο κυκλοφορεί αυτή τη στιγμή. Έδωσα κι εγώ το εικοσάρι και περίμενα υπομονετικά. Η κορμάρα ήρθε στο δωμάτιο, χαμογέλασε και ξάπλωσε δίπλα μου. Δεν μιλάει παρά ελάχιστα αγγλικά. Τον πήρε κατευθείαν στο στόμα που μύριζε λύστεριν. Η πίπα της ήταν ήρεμη, με γλειψίματα του κορμού και κατά διαστήματα τον μπούκωνε αλλά όχι πολύ βαθειά. Προσωπικά μου άρεσε αυτή η ηρεμία και γλυκύτητα που εξέφρασε προς το σηκωμένο πλέον μόριό μου. Την ρώτησα αν μπορώ να τελειώσω στο στόμα της, δεν ξέρω αν κατάλαβε, πάντως αμέσως μου φόρεσε την καπότα, έβγαλε το κιλοτάκι και απελευθέρωσε τις στητές βυζάρες. Έβαλε λιπαντικό και ανέβηκε από πάνω, και έτσι συνεχίσαμε ως το τέλος. Όταν κατάλαβε οτι τελείωνα με έσφιξε στην αγκαλιά της. Εγώ χούφτωνα τον κώλο της και χάιδευα με μανία τις τυλιγμένες στο μαύρο καλσόν ποδάρες. Συλλεκτικό κομμάτι. Κάπως διεκπεραιωτική, αλλά και με τόσο κόσμο τι να περιμένεις.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 05, 2015
Όνομα κοπέλας
Λαρίσσα
black crow
Τιμημένος
Εγγραφή:
12 Σεπ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
255
Likes:
10.862
Πόντοι:
19.505
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, Kaloeros

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Οκτωβρίου, 2015
Πολύ ωραίος φίλε heelover
Πολύ ουσιαστικη και επικαιρη κριτική με απλά και κατανοητά λόγια για μια κοπέλα που τις τελευταίες μέρες έχει αποσπάσει το ενδιαφέρον
06 Οκτωβρίου, 2015
+1Ματάκι
06 Οκτωβρίου, 2015
πολυ ωραια και κατατοσπιστικη κριτικη!
06 Οκτωβρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Κατά πως φαίνεται πάει κόσμος και υπάρχει μια σχετική βιασύνη ... λίγη υπομονή να κάτσει η σκόνη ...
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4