Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 100 10
Γενική βαθμολογία
 
4.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
μυστεσ μου καλησπερα απο εμενα καθοτι κρυωσε ο καιροσ ηταν μια καλη ευκαιρια για μπουρδελοτσαρκα και καταθεση πορνοδεκαευρου κατηφορισα στο ειδυλιακο μεταξι.η βολτα ξεκινησε με αλλουσ δυο συναγωνιστεσ εδω μεσα.αφου πηραμε παγανια τα κοριτσια των φαναριων σε καβαλασ συγγρου και αλλεσ πιατσεσ ειπαμε να τιμησουμε την γαμιστρωνα του λαου το μεταξιΝαι!υστερα απο πορνοπεριπλανηση και αρκετο ματι ασε που κουραστηκα απ το περπατημα βρεθηκα στο εν λογω ιδρυμα που με κερδισε η παρουσια τησ εν λογω κορασιδασ.κοντοπουτανο με ωραιο σετακι μαυρα εσωρουχα τερμα πουτανιαρικο στυλ και βλεμμα.και το κερασακι στην τουρτα τα μαυρα τησ γυαλακια που παρεπεμπαν σε γραμματεα και δασκαλα.βγαζω το αντιτιμο στην τσα2 τρωω το ακυρο μου ειπε 15Κεφάλι σε τοίχο! τελωσπαντων λεω το δινω και μπαινω.η πορνελα δεν αργησε να ερθει.στα του αγωνα η κοπελα μοσχοβολουσε με ενα δερματακι τελειωσ βυζακι μετριο και στητο απαλο περασμα καποτασ με το στομα δεξιοτεχικη πιπα γυρισμα τα κωλομαγουλα προσεμενα να χαιδευω ελευθερα αλλα μολισ περασαμε στο κυριωσ πιατο κομοδιναρα με ολη την σημασια τησ λεξησ.με καβαλησε ξεκινησε τον αυτοματο πιλοτο χωρισ να πει λεξη ουτε καν βογγητο εκει ξενερωσα και κατεθεσα να φυγωΚατσικογάμηςισωσ να ηταν κουρασμενη δεν ξερω τι να πω στην πιπα εδωσε ρεσιταλ μετα ομωσ επεσε η αυλαια.χτυπατε που χτυπατε τισ τιμεσ 5 ευρω συν δωστε στον λαο ενα κινητρο να σασ ξαναπροτιμησουμεΧμμμ;ΓαμήσουΚεφάλι σε τοίχο!στα του χωρου μετρια προσ χαλια με σαπουνι χεριων ενα αβα για τα πιατα τουλαχιστον ειχε χαρτι!!!αυτα απο μενα μυστεσ μου καλεσ ασφαλεισ πτησεισ και καλο χειμωνα να εχουμεΝαι!Γερο-μύστηςΚατσικογάμηςΜατάκι:d::pΠροσκύνημαΚαπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Τζέσικα
Υπηρεσίες
Μέλος
Εγγραφή:
11 Οκτ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού