Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 294 10
Γενική βαθμολογία
 
8.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Επίσκεψη στο εν λόγο ίδρυμα και στο όροφο όπου σήμερα ήταν η Λώρη εκ Ρουμανίας ορμόμενη.Τυπικό βλαχορουμανάκι με χαριτωμένη φατσούλα ωραία βυζάκια,καλό κορμάκι και μπαμπάτσικη κωλάρα.Αρκετά σφιχτή στο γαμησάκι όπως αποδείχθηκε εν τη συνέχεια.
Δωμάτιο καθαρό,πετσετούλα και βούρ για την ντουσιέρα.Τελευταία προτιμάω τα μαγαζιά με ντουσιέρα και ανέσεις στούντιο....!Το κοριτσάκι ήρθε καθυστερημένα καθ'ότι είχε δωμάτιο πρίν οπότε είχα όλο το χρόνο να κάνω τα μποτέ μου!Είχε αρκετά καλή διάθεση όπως φάνηκε οπότε καβλαντήσαμε λιγάκι στο δωμάτιο πρίν αρχίσουν οι τσιμπουκοδρομίες.Το μπούκι όχι τίποτα το ιδιαίτερο αλλά καλή αίσθηση.Πρώτη στάση με εκείνη από επάνω και εμένα να έχω ορμήξει στα βυζάκια της και να τα ρουφάω σαν να μην υπάρχει αύριο.Καλοσχηματισμένα,με καλή αίσθηση και άρωμα..σαν να τρώς γιαρμάδες....
Εν τη συνεχεία,βαρετό ιεραποστολικό με πολλά αγκαλιάσματα και αίσθημα και εν τη συνέχεια πισωκολλητό με δυνατές διεισδύσεις και διάρκεια γιατί είχαμε ξεφορτώσει καλά αυτό το σ/κ.Το τέλος ήρθε και έπειτα ακολούθησε καβλάτζα περί ανέμων υδάτων και πρόβλεψης αν θα βρέξει ή όχι.
Εν κατακλείδι,μου άρεσε η βλαχόφατσα η καβλιάρικη και το σύνολο της (κωλάρα βυζιά) αλλά δεν είμαι και πολύ σίγουρος αν θα δώσω δεύτερο κοσάρικο για τη συγκεκριμένη.Ίσως αν η κάβλα χτυπήσει κόκκινο και είμαι εκεί κοντά!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Λώρη
koulamaria
Σεβαστός
Εγγραφή:
6 Ιαν 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
39
Likes:
6.913
Πόντοι:
1.936
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού