Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 294 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Για την Καίτη έχουν ακουστεί πολύ καλά σχόλια,όπως και για τη συνάδελφο της την Έλλη η οποία εργάζεται και αυτή στο παραπάνω ίδρυμα...Το καλοκαίρι και συγκεκριμένα στις αρχές είχα περάσει με την Έλλη πάρα πολύ καλά.Τότε είχα γνωρίσει και την Καίτη αλλά ανανέωσα το ραντεβού μας για μία άλλη φορά...
Να λοιπόν που σήμερα ημέρα εκλογικής αναμέτρησης,εξίσου και ο τίτλος πέρασα στα ενδότερα μαζί της...
Ο ευγενικός υπηρέτης με οδήγησε στο δωμάτιο του οίκου.Πληρωμή και χαλάρωση μέχρι να έρθει...
Μπήκε στο δωμάτιο μετά από λίγα λεπτά και ξεκινήσαμε.Προκαταρκτικά πολύ καλά με ήρεμο και χαλαρό τρόπο που σε ανεβάζει.Δεκτική σε χάδια χωρίς προσποιήσεις και αποφυγές...
Πέρασμα του προφυλακτικού και έναρξη στοματικού.Πολύ καλό με ωραίο ρυθμό χωρίς να αφήνει σημείο παραπονεμένο...Μάλιστα περιλάμβανε και χάδια στα μπαλάκια κάτι που απολαμβάνω...
Σεξ με πρώτη στάση τη Καίτη από πάνω να κινείται σε αργούς ρυθμούς.Αλλαγή για λίγο στα πλάγια με πολύ καλή συμμετοχή με αναστεναγμούς και βογγητά.Τέλος με τη Καίτη στα τέσσερα με άψογο στήσιμο να δέχεται σφυροκόπημα μέχρι η συνάντηση να "ολοκληρωθεί"....!

Μάζεψε τα εσώρουχά της και αφού μου έδωσε ένα πεταχτό φιλί αποχώρησε από το δωμάτιο...

Αυτά για την γνωριμία μου και επίσκεψή μου στη Καίτη,τώρα κάποιοι μπορεί να έχουν διαφορετική άποψη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Καίτη
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
736
Likes:
51.825
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, n.smirni76, John.Greek και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού