Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 48 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
...οι παρατρίψεις με μια κοπέλα δεν οδήγησαν σε εκσπερμάτιση αλλά μου άφησαν μια υπερδιατεταμένη στύση που προεξείχε απο το παντελόνι μου καθώς βάδιζα στα ομονοιακά στενά...
...είδα τη Μαρία ένα μετριοκοντό καυλάκι με κανονικά βυζάκια και ικανοποιητικό κωλαράκι , είχε κάπως σχιστά μάτια και ένα σοβά απο μακιγιάζ στο προσωπό του...
...με καβάλησε , άρχισα να του κάνω μασάζ και να του λέω τρυφερά λόγια , να λείχω τις θηλές του και έδειχνε να ανταποκρίνεται...
...άρχισε να μαλάσσει με το στομα της το πέος μου το οποίο είχε χάσει για κάποιο λόγο την αιμάτωσή του...
...το έβαλα κάτω , άρχισα να λείχω τα βυζάκια του και τα μικρά χείλη του αιδοίου της και με μια χειροπεομάλαξη κατέστησα τη στύση μου συνουσιοεπαρκή και το έχωσα μέσα της...
...μετά απο λίγες πιστονιές του όχι πλήρως στυτού φαλού μου στον κόλπο της , απέβαλα το υγρό...
...βρέθηκα να μασουλάω ένα ζεματιστό φαλάφελ μαγιονέζα ταχίνι στην πλατεία λαυρίου , αναδεύοντας το συνουσιοπιοειδές με λίγο γαστριμαργικό ηδονισμό καθώς μια πανίδα απο σύριους μετανάστες κείτονταν στο πεζόδρομο ημιλιποθυμη απο την πείνα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μαρία
rigormortis
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
23 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
429
Likes:
5.091
Πόντοι:
20.605
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού