Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 269 10
Γενική βαθμολογία
 
7.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Σημερα το πρωι ειπα να κανω μια καταθεσουλα σε καποιο απ τα κοριτσια της πρωινης βαρδιας.Ετσι πηρα το σιδερενιο μου αλογο και βουρ για την οδο Κολωνου.Μπηκα σε ολα τα 30αρια ισογειο,1ο και 2ο οροφο να δω τι παιζει.Ειχα στο πισω μερος του μυαλου μου να παρω τη Νατασσα τη Μολδαβη που δεν εχει τυχει να την παρω ως τωρα.Την πετυχα στον 2ο οροφο μαζι με την Βανεσσα τη βυζαρου φολα αλλα δυστυχως ειχε κλεισμενο δωματιο για μιση ωρα εκεινη τη στιγμη οποτε τζιφος.Ετσι κατεβηκα κατω στον 1ο οπου ηδη ειχα δει την Ελενη να σαλοναρει και σε ερωτηση μου πια ειναι η δευτερη κοπελα μου ειπε η τσα2 Ανδριαννα αλλα ηταν δωματιο.Ετσι επειδη δεν ειχα και πολυ χρονο της λεω στειλε την Ελενη.Την Ελενη την παρουσιασε ως "Ρωσιδα".Φυσικα ομως προκειται για την γνωστη κοντη μελαχρινη Ρουμανα με το γλυκο προσωπο που εχει παιξει και στο Ιασωνος 10,Λεωνιδου 28 και εδω φυσικα.Την "συμπαθεια" του Billy13 Γλώσσα.Ενας απ τους λογους που την επελεξα ηταν για να δω αν οντως εχει φολεψει τοσο οσο ακουγεται τον τελευταιο καιρο καθως παλια την θυμαμαι απο καλη και ανω στην αποδοση της.Ετσι μπηκα δωματιο γδυθηκα και περιμενα το Ελενακι να ερθει.Δεν αργησε καθως δεν ειχε αλλο δωματιο.Ηρθε κοντα μου στο ορθιο και αρχισε το μπαλαμουτι.Μου εκανε προκατ ετσι γλυψιμο κλπ σε ολο το σωμα και στη συνεχεια αφου εβαλε το λαστιχο με πιπωσε ετσι στο ορθιο.Η πιπα της με λιγο δοντι χωρις ενασχοληση με μπαλλες κλπ Οταν τελειωσε την εβαλα ιεραποστολικο και ξεκινησαμε τον αγωνα.Διεκρινα οτι σε αυτη την σταση περαν απο καποια επιφωνηματα"αχ και βαχ" δεν ειχε αλλη συμμετοχη οπως παλαιοτερα"φιλια στο λαιμο,γλυψιμο στο αυτι κλπ"ηταν πιο τυπικη σε καμια περιπτωση φολα απλα πιο τυπικη.Δευτερη σταση στην ακρη του κρεβατιου στα τεσσερα και εγω ορθιος να καρφωνω με αυτην να συνεχιζει τα επιφωνηματα.Επειδη δεν μπορουσα να τελειωσω ετσι βγηκα απο μεσα της και ετσι ορθιος οπως ημουν αρχισα να τον παιζω ενω αυτη ειχε ερθει διπλα μου γλυφωντας μου το στηθος και γω χουφτωνοντας την με το ενα χερι μεχρι που τα αδειασα ολα στην καποτα.Πρεπει να ημουνα δωματιο κανα 9λεπτο η τσα2 δεν ενοχλησε ουτε και η μικρη ειπε κατι η δυσανασχετησε με το χρονο.
Με λιγα λογια εγω προσωπικα ειδα μια μικρη πτωση στην αποδοση της κυριως στην συμμετοχη στο σεξ καθως ηταν πιο τυπικη σε σχεση με παλια αλλα κατα τα αλλα ηταν οκ.Μαλιστα αν δεν την ηξερα καθολου και την επαιρνα για πρωτη φορα θα ελεγα οτι ειναι μια καλουτσικη επιλογη για το Μεταξι.Αυτα Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 19, 2015
Όνομα κοπέλας
Ελένη
Tsarkalakos
Ανώτατος
Εγγραφή:
30 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
302
Likes:
4.508
Πόντοι:
16.491
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, aselgeia

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού