Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.8 30 10
Γενική βαθμολογία
 
5.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
3.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Ενα ομορφο πρωινο του σεπτεμβρη ξυπνησα με περιεργες ορεξεις!Ειχα ρεπο και ειπα να κανω κατι για παρτι μου!Ηθελα να επισκεφτω τα γνωστα και αγαπημενα μου στενα και να εχω μια καλτ εμπειρια!Δεν θα ντραπω να πω πως μου αρεσουν τα κασκαντεριλικια!Εκανα βολτα λοιπον στα στενα της λιοσιων!Μπαινοντας στα σπιτια επι της τροφωνιου ειδα στην γνωστη ''αυτοκρατηρα'' Μπεττυ και ημουν ετοιμος να εισβαλω αλλα η ψυχη μου ηθελε την καλτιλα!Συνεχισα τη βολτα μου λοιπον...

Συνεχιζω λοιπον και πεφτω πανω στον συγκεκριμενο οικο!Μπανω μεσα και σε δευτερολεπτα παρουσιαζεται μπροστα μου η γνωστη σε ολους υπηρεσια-κοπελα Κωνσταντινα!Το πορνομεσα μου βαρεσε κοκκινο!Τι πιο καλτ απο αυτη την ''γυναικα''!!!Δεν το σκεφτομαι δινω το μπλε εισιτηριο και εισβαλω στο κατω του μετριου δωματιο!Δροσερο ηταν παντως...να τα λεμε ολα!!!

Δεν περασαν 5 λεπτα και η κοπελα μας ηρθε στο δωματιο!Αρχισαμε τις χαιρετουρες και τα τυπικα και αμεσως εμεινε γυμνη!Κοιλιες μπουτια ολα σε υπερθετικο βαθμο!Ειπαμε ομως,καλτιλα ολε!Ηρθε στο κρεβατι και με αρχισε στα γλωσσοφιλα ενω ταυτοχρονα επαιζε με το παλαμαρι μου!Αρχισε να κατεβαινε προς τα κατω και τον πηρε στο στομα της!Δεν μπορω να πω,κανει ωραια πιπα και βαθια!Χωρις να της πω κατι ρουφηξε και τις μπαλες μου κατι που μου εδωσε μεγαλη χαρα!Ειχα γινει τουρμπο μπορω να πω...

Επειδη ειχα καμια 10αρια μεσα να σμπρωξω ημουν αρκετα φορτωμενος!Περασμα καποτας και της ειπα να ξαπλωσει!Οπως την κοβω δεν γινεται δουλεια σε αλλες στασεις!Χαλαλι!Τα χοντρα ηθελα να ξεφορτωθω και να ικανοποιησω την καλτιλα μου!Εβαλα το καυλι μου στο βαθος του μουνιου της!Καλη αισθηση μπορω να πω!Αυτη ελεγε διαφορα βρωμολογα και ανταλλαζαμε πολλα γλωσσοφιλα!

Ειχαν περασει 5-6 λεπτα που την πηδαγα με ορμη!Αισθανομουν το τελος να ερχεται!Αυτη το καταλαβε και μου ειπε να μην χυσω ακομα!Ποιος την ακουγε ομως?Ηθελα να τα πεταξω ολα!Ετσι και εκανα μετα απο λιγο εχυσα ολα τα υγρα μου στο βαθος της καποτας!

Συνεχισαμε με λιγη κουβεντα!Μπορω να πω πως ειναι αρκετα κοινωνικη γυναικα και προσχαρη!Περασα καλα,δεν μπορω να πω!Εκλεισα τα ματια βεβαια αλλα ολα καλα!Αν θα την ξανατιμουσα?Ισως...αν ειχα ορεξη παλι για καλτ σκηνικα!

Καλα γαμησια σε ολους ευχομαι!Κουλ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 05, 2015
Όνομα κοπέλας
Κωνσταντινα
F
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού