Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 85 10
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ηθελα κατι με πιασιματα να κανει πλουτς πλουτς ρυθμικα, το βρηκα στον κωλο της Τζεσικας στον βρωμομαγαζο. φουλ αγαμιες και πολυ κινηση στην ιασωνος το απογευμα, και γενικα πολυ κινηση στους δρομους σημερα. τι στο πουτσο βγηκατε ολοι να κανετε δευτεριατικο;;;

Ενω ειχε πελατη πριν και το σαλοναρισμα της εδειχνε ψυχρο, μολις την ειδα ημουν σιγουρος οτι αυτη ηθελα κι ας μου εβγαινε και φολα. Νταρντανα (κανονικο υψος αλλα τακουνια 10 ποντους + πιασιματα), καστανη με μακρυ μαλλι, ωραιο εκφυλο προσωπο, βυζι φυσικο 3αρι παρα κατι θα ελεγα, μπουτια με καποια κυταριτιδα αλλα γεματα (οχι χοντρα) και καυλωτικη κωλαρα (για τα δικα μου δεδομενα), θα ελεγα 25 χρονων αλλα να θυμαστε οτι ειμαι λιγο στραβος, σε απλουστατο προγραμμα. Μαζι της αλλη μια αλβανιδα με 69 Κεφάλι σε τοίχο! στο προγραμμα (Αννα) η οποια μετα απο 45 συνεχομενες και αδιακριτες χυλοπιτες αρχισε να βριζει στη γλωσσα της, ε με τετοια μαπα....

Μπαινω στο δωματιο, δεν αργει η κοπελα. Το σεντονι ηταν για το πουτσο, λες και μπηκα σε μπουρδελο. και δεν ειχε και ενα τραπεζακι να αφησω κλειδια κτλ. τα κρεμασα ολα στο τοιχο, εκει οπου κρεμασε και το βρακι της η Τζεσικα οταν μπηκε Προσκύνημα

Ξαπλωνει διπλα μου και αντιλαμβανεται οτι μεσα στην μπιχλα του δωματιου, εγω ειμαι το μονο καθαρο υποκειμενο του χωρου. Αρχιζει πολυ απαλα φιλακια σε λαιμο και στηθος, εγω με λιγο χουφτωμα εγινα πυραυλος σε δευτερολεπτα. Εκεινη με κοιτουσε στα ματια και μου την επαιζε, ενω εγω τσιμπουσα τις ρωγες της και γεμιζα την παλαμη μου με τις μπουταρες της. Περασμα καποτας και πιπα. Πολυ μικρης διαρκειας (δεν την αδικω γιατι ημουν ετοιμοπολεμος απο τα πρωτα δευτερολεπτα της επαφης), αλλα καλη σχετικα, χωρις δοντι τουλαχιστον που με εχουν γδαρει οι πουτανες ! Με ρωταει "πως;", της λεω καβαλα.
Ωραια αισθηση στο μουνι της αν και τα μουνοχειλα φαινοντουσαν ξεχειλωμενα, με καβαλησε και ειχα παρει αγκαλια τον κωλο της ενω φιλαγα τα βυζια της. Μετα αλλαζουμε σε πισωκολλητο που ηταν και η τελευταια σταση γιατι εγω για τροφαντο κωλο ειχα παει. Το στησιμο της ηταν καλο αλλα δεν βοηθαει ο ογκος της, μου κοπηκαν λιγο τα γονατα, εκατσα πολυ ωρα ετσι ομως και γαμουσα σαν λυσασμενος σκυλος, πρεπει να τρεξαν λιγαν σαλια στην πλατη της, ειχα να γαμησω καμια βδομαδα.
Η συμμετοχη της σε ολο το σκηνικο ηταν απλη, χωρις να ειναι επιπλο. Κοινως δεν με εχρισε πορνοσταρ της χρονιας με τις ψευτιες της, αλλα ουτε κοιτουσε το ταβανι τρωγοντας πασατεμπο. Καπου εκει γεμισα την καποτα με ενα λιτρο χυσια, εκεινη δεν βιαστηκε να παρει τον κωλο της (οχι οτι αν ηθελε θα το καταφερνε), με ρωτησε αν περασα καλα, και με χαιρετισε. Πηρα και γω τον πουλο μου μετα απο λιγο.

Φαινεται τιμιο κορμι, η τσατσα φωναξε στο 7λεπτο αλλα δεν βιαστηκε να με τελειωσει η κοπελα (εκατσα 9 λεπτα μεσα), το σαλονι ειχε 500 ατομα. Η κοπελα ειναι καθαρη και οσο εκατσα ειχε συνεχομενα δωματια, το σωμα της για οποιον θελει νταρντανοκοπελα με πιασιματα (οχι χοντρη) ειναι μια τιμια ζουμερη επιλογη.

Καλη συνεχεια !

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 14, 2015
Όνομα κοπέλας
Τζέσικα
paparotriftoulas
Ανώτατος
Εγγραφή:
13 Σεπ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
67
Likes:
29.005
Πόντοι:
10.336
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, kaavlas

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Σεπτεμβρίου, 2015
Χθές ήμουν έτοιμος να την δοκιμάσω Κεφάλι σε τοίχο!
Θα επιστρέψω όμως να επανορθώσω μία από τις επόμενες μέρες γιατί χρειαζόμαστε τέτοια μανάρια και όχι μόνο λεπτές και άβυζες Γερο-μύστης
P
Parakmiakos
24 Σεπτεμβρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ξαναπηγα αλλη μια φορα απο τοτε. το σαλοναρισμα της ειναι κρυο αλλα μεσα ειναι κομπλε.
δεν τα δινει ολα, ειδικα αν ειναι στο τελος της βαρδιας, αλλα δεν πιστευω να φυγεις παραπονεμενος
23 Ιανουαρίου, 2017
Καλή ή Τζέσικα στο συγκεκριμένο τσαρδί, στο 7α λεπτό συνήθεια να κτυπάει Ο τσατσος την πόρτα.Χμμμ;
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3