Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 12 10
Γενική βαθμολογία
 
4.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
2.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
2.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε σήμερα το μεσημέρι στις 13.05 , ανέβηκα τα ροζ σκαλιά του οίκου και βρέθηκα στον προθάλαμο που παλιά πριν ανακαινιστεί ο οίκος ήταν το σαλόνι , το σαλόνι τώρα είναι προς τα αριστερά.
Είχε αρκετό κόσμο να περιμένει(και αλλοδαπούς) , περίμενα σχεδόν 20 λεπτά και η υπηρεσία(ξανθιά χοντρή) δεν έκανε κάν τον κόπο να έρθει στο σαλόνι να πει δυο κουβέντες....Τελικά βγήκε από το δωμάτιο μία μελαχρινή
κοπέλα με λεπτό ωραίο κορμί και 1.5άρι ωραίο στητό βυζί , δεν ανακοινώθηκε κανένα δωμάτιο . Ωραία και ενδιαφέρουσα παρουσία είπα να την δοκιμάσω. Πλήρωσα και πέρασα στο δωμάτιο το οποίο είναι καθαρό (δέστε τις φώτος στο αντίστοιχο νήμα)ενώ το αιρ κοντίσιον δούλευε στο καραφούλ. Φρεσκαρίστηκα και περίμενα και περίμενα και περίμενα , πέρασαν περίπου άλλα 20 λεπτά και η κοπέλα πουθενά αν και δεν είχε άλλο πελάτη.

Φόρεσα εσώρουχο άνοιξα την πόρτα και φώναξα εκνευρισμένος ... όχι άμεσα αλλά μετά απο κάνα λεπτό άκουσα τακούνια , τρέχοντας ήρθε στο δωμάτιο η Βανέσα , μπήκε μέσα ενώ εγώ ετοιμαζόμουν να φύγω , μου έπιασε το εσώρουχο και μου το κατέβαζε για να μην φύγω και μου χάιδευε την κοιλιά , έβγαλα το εσώρουχο , δεν είχε φέρει μαζί της προφυλακτικό έτσι έφυγε ξανά και γύρισε ύστερα απο κάνα 5λέπτο....

Μπήκε στο δωμάτιο ξανά λοιπόν , με ρώτησε αν μιλάω αγγλικά και πήγε πρός τον καθρέπτη και κοιτούσε το μακιγιάζ των ματιών της . Σηκώθηκα και της έβγαλα τα τυρκουάζ εσώρουχα της . Την ρώτησα απο που είναι και απάντησε απο Ρωσία και ότι είναι 21 ετών. Πήγα να την χαϊδέψω αλλά μου έδειξε να ξαπλώσω.Ξάπλωσα , κάθισε στα γόνατα της δίπλα από το κορμί μου και άρχισε να παίζει τον πούτσο μου . Με ρώτησε πόσο χρονών είμαι
αλλά δεν καταλάβαινε την απάντηση μου μέχρι που της έγραψα στο κινητό , ρώτησε ακόμα πως με λένε αλλά και πώς είναι το όνομα μου στα αγγλικά.....

Κανένα απολύτως προκαταρκτικό , ενώ το σώμα της ήταν κουλουριασμένο έτσι δεν μπορούσα να ακουμπήσω τίποτα παρά μόνο λίγο το μπούτι της και το κωλομάγουλο της. Πέρασμα προφυλακτικού σε μισοσηκωμένο πούτσο ,
δεν ήξερε πώς να βάλει το προφυλακτικό καλά καλά ....πίπα αερόπιπα και μόνο πάνω πάνω το κεφαλάκι ,( απορώ πως μου σηκώθηκε)της έδειξα να γλύψω το μουνάκι της και αρνήθηκε κατηγορηματικά. Πρώτη αλλά και μοναδική στάση στα τέσσερα , αρχικά στήθηκε καλά αλλά μετά όλο τραβιόταν ενώ φώναζε εντελώς ψεύτικα... μετά απο κάνα 3λέπτο κατάφερα και έχυσα. Σηκώθηκε φόρεσε τα εσώρουχα της και ήταν έτοιμη να φύγει , της ζήτησα στα αγγλικά σαπούνι μίας και δεν είχε στον νιπτήρα , μου απαντούσε ναι αλλά ήταν εμφανές ότι δεν καταλάβαινε τι της έλεγα , περίμενα λίγο μπάς και τελικά είχε πάρει είδηση τι ήθελα αλλά μάταια. Έβγαλα απο τα μαντιλάκια που έχω μαζί μου και σκουπίστηκα.

Στο δωμάτιο έκατσα βαριά δέκα λεπτά τα οποία ήταν σχεδόν χαμένα . Ωραίο κορμί η κοπελίτσα αλλά κανένα απολύτως προκαταρκτικό , πίπα άθλια , μηδενική συμμετοχή ενώ στο γαμήσι σε δυσκολεύει... 69 δεν κάνει καθώς
ούτε γλωσσόφιλα . Δεν θα την πρότεινα ούτε σε πιπινάκιδες... Μαύρο και στην υπηρεσία , πρώτον γιατί δεν είχε σαπούνι στο δωμάτιο (της το ανέφερα βγαίνοντας και με έγραψε...)και δεύτερον γιατί σε αφήνει στο σαλόνι
και περιμένεις χωρίς να έρθει να πεί κάτι , βέβαια να παραγγείλει σαλάτα του Σεφ και ομελέτα απο το κινητό της μιά χαρά ήξερε.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 13, 2015
Όνομα κοπέλας
Βανέσσα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
191.076
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Σεπτεμβρίου, 2015
ρε Σμυρνη αφου παραγγειλε που παράγγειλε η κοπελα δεν της ελεγες να σου παρει και εσενα μια σαλατα του σεφ και μια ομελετα να τα φατε μαζι?
13 Σεπτεμβρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αν παραγγείλετε θέλω και εγώ,1 κλαμπ σάντουιτς...Χαμόγελο
14 Σεπτεμβρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

και μια coca cola zero Κουλ
12 Φεβρουαρίου, 2024
Είσαι πάρα πολύ σωστός φίλε.μακρια από την συγκεκριμένη κοπέλα.την έχω πατήσει και εγώ με την συγκεκριμένη ακριβώς το ίδιο με σένα και σε καταλαβαίνω απόλυτα με αυτά που λες.
VB
Vasilis bmw
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4